تلفن ماهواره ای Thuraya XT-LITE
Out of stock
- نام تجاری:
- THURAYA
- مدل:
- XT LITE
- ORIGIN:
- کرهٔ جنوبی
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for $۵۸۷٫۹۵ each and save 2%
- Buy 5 for $۵۷۵٫۹۵ each and save 4%
- Buy 10 for $۵۶۹٫۹۵ each and save 5%
- Buy 20 for $۵۶۳٫۹۵ each and save 6%
- Buy 50 for $۵۵۷٫۹۵ each and save 7%
- Buy 100 for $۵۵۱٫۹۵ each and save 8%
تلفن ماهواره ای Thuraya XT-LITE
Thuraya XT-LITE اتصال تلفن ماهواره ای قابل اعتماد را با ارزشی بی نظیر فراهم می کند. این برای کاربران آگاه از هزینه طراحی شده است که باید به طور ایمن در ارتباط باقی بمانند، بدون اینکه اتصال واضح و بدون وقفه را به خطر بیندازند. استفاده از آن بسیار آسان است. می توانید در حالت ماهواره ای تماس تلفنی برقرار کرده و پیامک ارسال کنید، چه در حال عبور از صحرا، چه در دریا و چه در حال بالا رفتن از کوه.
تماس ها و پیام های متنی در حالت ماهواره ای
هر زمان که شبکه زمینی در دسترس نیست، در حالت ماهواره ای تماس بگیرید و پیامک ارسال کنید. آنتن پیشرفته همه جهته ارتباطات بی وقفه را تضمین می کند و عملکرد یکپارچه راه رفتن و مکالمه را برای تماس در حین حرکت ارائه می دهد.
عمر باتری طولانی مدت
Thuraya XT-LITE ارتباطات قابل اعتمادی را با باتری طولانی مدت امکان پذیر می کند که تا شش ساعت زمان مکالمه و تا 80 ساعت زمان آماده به کار را فراهم می کند.
سهولت استفاده
به سادگی گوشی خود را شارژ کنید و مطمئن شوید که سیم کارت شما کار می کند. ساده است. سپس می توانید Thuraya XT-LITE را به یکی از 13 زبان موجود برنامه ریزی کنید (چینی ساده شده به عنوان یک سیستم عامل جداگانه موجود است).
توسط قوی ترین و قوی ترین شبکه ماهواره ای پشتیبانی می شود
شبکه ماهوارهای Thuraya به داشتن مطمئنترین پوشش ماهوارهای، از جمله تقریباً 160 کشور یا دو سوم جهان، مشهور است. Thuraya XT-LITE شما را قادر میسازد حتی با نصب آنتن ماهواره، اعلان تماس دریافت کنید و شما را همیشه در ارتباط نگه میدارد.
ویژگی های اضافی عبارتند از: دفترچه آدرس، زنگ هشدار، ماشین حساب، تقویم، گزارش تماس ها، تماس های کنفرانسی، گروه های تماس، شماره گیری سریع، کرونومتر و زمان جهانی.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| SHIPS FROM | DUBAI, UAE |
| مدل | XT LITE |
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| نام تجاری | THURAYA |
| شبکه | THURAYA |
| سرویس | THURAYA VOICE |
| استفاده از TYPE | pegang tangan |
| نوع لوازم جانبی | HANDSET |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| سرعت داده | N/A |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| امکانات | PHONE, TEXT MESSAGING |
| صورت فلکی | 2 ماهواره |
| وقت مکالمه | UP TO 6 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 80 HOURS |
| طول | 128 mm (5.04") |
| WIDTH | 53 mm (2.09") |
| عمق | 27 mm (1.06") |
| وزن | 186 grams (6.56 oz) |
نقشه پوشش Thuraya XT-Lite

شبکه ماهواره ای قوی Thuraya در دورافتاده ترین مکان ها پوشش می دهد و ارتباطات ماهواره ای بدون ازدحام را تضمین می کند تا شما را همیشه در ارتباط نگه دارد. از طراحی مبتکرانه ماهواره گرفته تا قابلیت اطمینان هر دستگاه و لوازم جانبی Thuraya، ما یک راه حل ارتباطی ماهواره ای واقعا برتر فراتر از مرزهای سیستم های زمینی و شبکه های سلولی ارائه می دهیم.
شبکه Thuraya شمال یا جنوب آمریکا را پوشش نمی دهد.