مودم سلولی Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- نام تجاری:
- COBHAM
- قسمت #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- دانمارک
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
مودم سلولی Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE (403756A-00500)
با اتصال ساده مودم LTE در پشت EXPLORER 540 ، ترمینال می تواند از یک شبکه سلولی محلی به عنوان جایگزینی برای BGAN استفاده کند، با Failover خودکار بین BGAN و شبکه های سلولی.
مودم LTE برای محیط های خشن با دامنه دمایی 40- تا 85+ درجه سانتیگراد درجه بندی شده و برای محیط های خشن طراحی شده است و با LTE Cat به سرعت 150 مگابیت در ثانیه می رسد. 4.
Specifications
| قسمت # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| نوع محصول | SATELLITE M2M |
| منطقه استفاده | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| نام تجاری | COBHAM |
| شبکه | INMARSAT |
| سرویس | INMARSAT BGAN M2M |
| استفاده از TYPE | FIXED |
| دمای عملیات | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| طول | 85 mm |
| WIDTH | 85 mm |
| عمق | 40 mm |
| وزن | 380 grams |