iDirect Evolution X1 DVB-S2 روتر ماهوارهای از راه دور
In stock
- نام تجاری:
- IDIRECT
- مدل:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 Remote Satellite Router
بستهی دوردست مقرون به صرفهای که برای شبکههای بزرگ مقیاس برای SCADA، نقطه فروش، ATM، فمتوسلها و برنامههای کوچک تجاری ایدهآل است. این دستگاه دوردست دارای DVB-S2/ACM و TDMA تطبیقی، مسیریابی، قابلیت VLAN، QoS و رمزگذاری AES اختیاری است.
Specifications
| مدل | X1 |
|---|---|
| نوع محصول | اینترنت ماهواره ای |
| نام تجاری | IDIRECT |
| شبکه | VSAT |
| فرکانس | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| گواهینامه ها | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| طول | 22.9 cm (9") |
| WIDTH | ["17.3 سانتیمتر (6.8\")"] |
| عمق | 4.6 cm (1.8") |
| وزن | 0.82 kg (1.8 lb) |