Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Kubah Kosong & Rakitan Pelat Dasar Kubah Kosong & Rakitan Pelat Dasar (S2-6110)
calcActive())">
In stock
- MEREK:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i6 EMPTY DOME
- BAGIAN #:
- S2-6110
- ORIGIN:
- Korea Selatan
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-Empty-Dome
US$1.576,00
Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Kubah Kosong & Rakitan Pelat Dasar Kubah Kosong & Rakitan Pelat Dasar (S2-6110)

Specifications
| PENGIRIMAN DARI | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODEL | i6 EMPTY DOME |
| BAGIAN # | S2-6110 |
| TIPE PRODUK | SATELLITE TV |
| AREA PENGGUNAAN | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MEREK | INTELLIAN |
| JARINGAN | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK, SKY BRAZIL, TELUS SATELLITE TV |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM |
| JENIS AKSESORIS | DOME |
| UKURAN ANTENA | 37 cm (14.6 inch) |
| SUHU OPERASIONAL | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| RADOME HEIGHT | 70 cm (27.6 inch) |
| RADOME DIAMETER | 72 cm (28.3 inch) |
Support
Write a Review