Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- MEREK:
- MOTOROLA
- BAGIAN #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Malaysia
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
US$1.041,92
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| BAGIAN # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| TIPE PRODUK | TWO-WAY RADIO |
| MEREK | MOTOROLA |
| JENIS PENGGUNAAN | TANGAN |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| PANJANG | 131 mm |
| LEBAR | 59 mm |
| KEDALAMAN | 22 mm |
Write a Review