BEAM Iridium Active Antenna (RST740)
In stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- BEAM
- ພາກທີ #:
- RST740
- ORIGIN:
- ສະຫະລັດ
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Iridium Active Antenna (RST740)
[
"Beam RST740 Iridium Active Antenna ແມ່ນ ອານເຕນນາ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ ຂະບວນການສົ່ງສຽງ
[ "ໃນກໍລະນີທີ່ການຕິດຕັ້ງເກິນ 20m / 60’ ມັນເປັນສິ່ງທີ່ໃຊ້ຄ່າໃນການໃຊ້ອານະທິບາຍ Active/Powered Iridium ທີ່ອະນຸຍາດໃຫ້ສາມາດໃຊ້ສາຍທີ່ບັນທຸກບັນທຸກແລະລາຄາຖູກກວ່າໃນການປ່ອນສາຍສູງສຸດເຖິງ 100m / 300’ ທີ່ນີ່ຈະບໍ່ເປັນໄປໄດ້ດ້ວຍອານະທິບາຍ Iridium ປະຈຸບັນ. ອານະທິບາຍ Active RST740 ຈະໃຊ້ງານໃນສິນຄ້າ Beam ທັງຫມົດແລະໃນອຸປະກອນ Iridium ແຕ່ຈະຕ້ອງມີສາຍອານະທິບາຍ Active ທີ່ອະນຸຍາດໃຊ້ເພື່ອຈັດການການປ່ອນພະລັງງານຜ່ານສາຍ RF ສູງສຸດເຖິງອານະທິບາຍ." ]
NOTE: ການລວມກັນອານະທິ່ສະກິດກັບສາຍມາດຕະຖານຈະເຮັດໃຫ້ອານະທິ່ສູນເສຍ.
Specifications
| ພາກທີ # | RST740 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | ໂທລະສັບດາວທຽມ |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | 100% GLOBAL |
| ຍີ່ຫໍ້ | BEAM |
| ເຄືອຂ່າຍ | IRIDIUM |
| ການບໍລິການ | IRIDIUM VOICE |
| ໃຊ້ປະເພດ | MARITIME |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | ANTENNA |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ຄວາມຖີ່ | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| ຄຸນລັກສະນະ | ACTIVE |
| ໃບຢັ້ງຢືນ | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• ອິຣິດິອມອະນຸມັດ
• ບັນດາບິດຄຸນຄໍາດີ
• ເທັດທີ່ແອກກະທົບ
• ຕິດຕັ້ງສູງ/ສູງສິດ
• ສີຂາວຂະບວນຂະບວນ/ຂະບວນຂະບວນ
• ສຽງສຽງສຽງສຽງ
• ສະມາດສະມາດສະມາດສະມາດ
• ບັດສະມາດສະມາດສະມາດສະມາດ (ຕ້ອງການ 9-32 VDC)
• ຮັບປະກັນການແກ້ໄຂ ຫຼື ປ່ອນໃໝ່ 12 ເດືອນ