Beam PotsDOCK Extreme Docking Station Bundle ສໍາລັບ Iridium 9575 (EXTRMPD-SB)
calcActive())">
ໂທລະສັບ | ແຜນການ | ຊຸດ | ອຸປະກອນເສີມ | ເຊົ່າ | ສະຫນັບສະຫນູນ
The Beam PotsDOCK Extreme, ເປັນທ່າເຮືອ Iridium 9575, ເປັນສະຖານີຈອດທີ່ມີລັກສະນະສູງສໍາລັບໂທລະສັບມືຖື Iridium 9575 ທີ່ສາມາດນໍາໃຊ້ໃນການນໍາໃຊ້ທາງທະເລ, ການຂົນສົ່ງຫຼືສະຖານທີ່ຄົງທີ່ຢ່າງຫຼວງຫຼາຍຂະຫຍາຍການເຮັດວຽກຂອງໂທລະສັບມືຖື 9575.
In stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- BEAM
- ພາກທີ #:
- EXTRMPD-SB
- ORIGIN:
- ຈີນ
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-EXTRMPD-SB
US$1.427,00
ສະຖານີຈອດ Beam PotsDOCK Extreme
Beam PotsDOCK Extreme ແມ່ນສະຖານີຈອດທີ່ຫນາແຫນ້ນທີ່ອອກແບບມາໂດຍສະເພາະເພື່ອສະຫນັບສະຫນູນ RJ11, Bluetooth ແລະການຕິດຕາມ. PotsDOCK ອະນຸຍາດໃຫ້ອຸປະກອນມືຖື Iridium Extreme ສາມາດເຊື່ອມຕໍ່ດ້ວຍອິນເຕີເຟດ RJ11/POTS ທີ່ສາມາດເຊື່ອມຕໍ່ມືຖືແບບມີສາຍ, ບໍ່ມີສາຍ ຫຼື DECT ມາດຕະຖານ ຫຼືມີການຕິດຕໍ່ກັບລະບົບ PABX ທີ່ນຳສະເໜີວົງແຫວນມາດຕະຖານ, ບໍ່ຫວ່າງ ແລະສຽງໂທເຂົ້າຄືກັບເຄືອຂ່າຍໂທລະສັບມາດຕະຖານ.
ມືຖື Iridium Extreme ເຫມາະກັບບ່ອນຈອດລົດຢ່າງປອດໄພດ້ວຍການຄລິກທີ່ງ່າຍເພື່ອລັອກກົນໄກທີ່ສາມາດໃສ່ ແລະຖອດອອກໄດ້ດ້ວຍການກົດປຸ່ມດຽວ. ມັນໄດ້ຖືກສ້າງຂື້ນໂດຍເຈດຕະນາເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ທ່ານໃຊ້ SOS ສຸກເສີນ, ມີຄວາມສາມາດເຊື່ອມຕໍ່ GPS ທີ່ມີ inbuilt ທີ່ຊ່ວຍໃຫ້ທ່ານສາມາດເຊື່ອມຕໍ່ສາຍອາກາດ GPS ພາຍນອກກັບ dock ໄດ້.
PotsDOCK ຍັງຮອງຮັບການໃຊ້ BEAM Privacy Handset ແບບກະທັດຮັດທີ່ເປັນທາງເລືອກທີ່ສາມາດຕິດຢູ່ຂ້າງ PotsDOCK ເພື່ອຄວາມສະດວກສະບາຍເພີ່ມເຕີມຖ້າຕ້ອງການ.
ທ່າເຮືອມີສາຍສາກໂທລະສັບ, ການເຊື່ອມຕໍ່ USB ສໍາລັບການເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນ, ເສົາອາກາດແບບປະສົມປະສານ, ຂໍ້ມູນ ແລະການເຊື່ອມຕໍ່ພະລັງງານ ເຮັດໃຫ້ມັນເປັນໄປໄດ້ທີ່ຈະຮັກສາສາຍເສົາອາກາດທັງໝົດ ແລະພະລັງງານທີ່ເຊື່ອມຕໍ່ຢ່າງຖາວອນກັບ dock ເຮັດໃຫ້ມັນພ້ອມສໍາລັບການນໍາໃຊ້ຕະຫຼອດເວລາ.
PotsDOCK Extreme ສະຫນອງຄຸນສົມບັດພິເສດເຊັ່ນ Bluetooth ສໍາລັບການເຊື່ອມຕໍ່ສຽງພ້ອມກັບການຕິດຕາມແລະການແຈ້ງເຕືອນທີ່ສາມາດກໍາຫນົດຄ່າເພື່ອສະຫນັບສະຫນູນການລົງຄະແນນສຽງເປັນໄລຍະຫຼືການລາຍງານການແຈ້ງເຕືອນສຸກເສີນ.
PotsDOCK ຍັງຮອງຮັບການໃຊ້ BEAM Privacy Handset ແບບກະທັດຮັດທີ່ເປັນທາງເລືອກທີ່ສາມາດຕິດຢູ່ຂ້າງ PotsDOCK ເພື່ອຄວາມສະດວກສະບາຍເພີ່ມເຕີມຖ້າຕ້ອງການ.
ທ່າເຮືອມີສາຍສາກໂທລະສັບ, ການເຊື່ອມຕໍ່ USB ສໍາລັບການເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນ, ເສົາອາກາດແບບປະສົມປະສານ, ຂໍ້ມູນ ແລະການເຊື່ອມຕໍ່ພະລັງງານ ເຮັດໃຫ້ມັນເປັນໄປໄດ້ທີ່ຈະຮັກສາສາຍເສົາອາກາດທັງໝົດ ແລະພະລັງງານທີ່ເຊື່ອມຕໍ່ຢ່າງຖາວອນກັບ dock ເຮັດໃຫ້ມັນພ້ອມສໍາລັບການນໍາໃຊ້ຕະຫຼອດເວລາ.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. ຖືມືຖື Iridium Extreme ຢ່າງປອດໄພ
. ການອອກແບບທີ່ເຂັ້ມແຂງແລະການກໍ່ສ້າງ
. ສາກມືຖື Iridium Extreme ພ້ອມໃຫ້ໃຊ້ແລ້ວ
. ການເຊື່ອມຕໍ່ເສົາອາກາດແບບປະສົມປະສານ, Iridium & GPS
. ການເຊື່ອມຕໍ່ USB
POTS/RJ11
. ການອອກແບບທີ່ເຂັ້ມແຂງແລະການກໍ່ສ້າງ
. ສາກມືຖື Iridium Extreme ພ້ອມໃຫ້ໃຊ້ແລ້ວ
. ການເຊື່ອມຕໍ່ເສົາອາກາດແບບປະສົມປະສານ, Iridium & GPS
. ການເຊື່ອມຕໍ່ USB
POTS/RJ11
. ຮອງຮັບໂທລະສັບໄຮ້ສາຍ ແລະສາຍມາດຕະຖານ (5 REN)
. ໂທລະສັບ POTS ສາມາດແລ່ນໄດ້ 600 ແມັດ (2000 ຟຸດ) ຈາກໜ່ວຍ
. ປະສົມປະສານໄດ້ຢ່າງງ່າຍດາຍກັບລະບົບ PBX
. ສຽງດັງ, ບໍ່ຫວ່າງ ແລະໂທອອກ
. ຄຸນນະພາບສຽງທີ່ດີກວ່າ
. ການປະມວນຜົນເລກໂທ ແລະໂທດ່ວນ
ການຕິດຕາມ
. ໂທລະສັບ POTS ສາມາດແລ່ນໄດ້ 600 ແມັດ (2000 ຟຸດ) ຈາກໜ່ວຍ
. ປະສົມປະສານໄດ້ຢ່າງງ່າຍດາຍກັບລະບົບ PBX
. ສຽງດັງ, ບໍ່ຫວ່າງ ແລະໂທອອກ
. ຄຸນນະພາບສຽງທີ່ດີກວ່າ
. ການປະມວນຜົນເລກໂທ ແລະໂທດ່ວນ
ການຕິດຕາມ
. ການກະຕຸ້ນຂອງ GPS ດ່ວນ
. ການໂຕ້ຕອບກັບ BEAM?s MyBuddy Extreme
ຕື່ນຕົກໃຈ/ແຈ້ງເຕືອນ
. ການໂຕ້ຕອບກັບ BEAM?s MyBuddy Extreme
ຕື່ນຕົກໃຈ/ແຈ້ງເຕືອນ
. ການໂຕ້ຕອບກັບ BEAM?s MyBuddy Location Based web application
. ທາງເລືອກການເຊື່ອມຕໍ່ປຸ່ມເຕືອນພາຍນອກ
BLUETOOTH ປະສົມປະສານ?
. ທາງເລືອກການເຊື່ອມຕໍ່ປຸ່ມເຕືອນພາຍນອກ
BLUETOOTH ປະສົມປະສານ?
. Bluetooth? ໃນຕົວຕັ້ງເພື່ອ docking unit
. Bluetooth? ການເຊື່ອມຕໍ່ສຽງແບບແຮນຟຣີ
RINGER ໃນຕົວ
. Bluetooth? ການເຊື່ອມຕໍ່ສຽງແບບແຮນຟຣີ
RINGER ໃນຕົວ
. ringer ໃນຕົວສໍາລັບການປັບປຸງຕົວຊີ້ວັດວົງ
ສຽງ, ຂໍ້ມູນ, SMS, SBD
. ສະຫນັບສະຫນູນທັງຫມົດສຽງ Iridium, ຂໍ້ມູນ, SMS ແລະ SBD ການບໍລິການ
. ເຂົ້າເຖິງການຈ່າຍລ່ວງໜ້າ, ປະກາດການຈ່າຍເງິນ ແລະການໂທລູກເຮືອ
. ເຂົ້າເຖິງການຈ່າຍລ່ວງໜ້າ, ປະກາດການຈ່າຍເງິນ ແລະການໂທລູກເຮືອ
ມືຖືສ່ວນຕົວ
. ຮອງຮັບມືຖື BEAM Privacy ທາງເລືອກ
. ຕອບອັດຕະໂນມັດເມື່ອເອົາອອກຈາກຈອກ
. ຕອບອັດຕະໂນມັດເມື່ອເອົາອອກຈາກຈອກ
ການຕິດຕັ້ງ
. ຮອງຮັບການປ້ອນຂໍ້ມູນພະລັງງານ DC 9 - 32V
. ການຕິດຕັ້ງແບບຍືດຫຍຸ່ນຜ່ານ mount ທົ່ວໄປ
. ສະຫນອງກັບ 100 - 240V AC pack ລວມ
. ການຕິດຕັ້ງແບບຍືດຫຍຸ່ນຜ່ານ mount ທົ່ວໄປ
. ສະຫນອງກັບ 100 - 240V AC pack ລວມ
ຄຸນນະພາບ
. ການອອກແບບອຸດສາຫະກໍາເປັນມືອາຊີບ
. ຮັບປະກັນການທົດແທນ 2 ປີເພື່ອຄວາມສະຫງົບຂອງຈິດໃຈ
. 100% ໂຮງງານຜະລິດທົດສອບ
. ໄດ້ຮັບການຢັ້ງຢືນຢ່າງເຕັມສ່ວນ, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
. ຮັບປະກັນການທົດແທນ 2 ປີເພື່ອຄວາມສະຫງົບຂອງຈິດໃຈ
. 100% ໂຮງງານຜະລິດທົດສອບ
. ໄດ້ຮັບການຢັ້ງຢືນຢ່າງເຕັມສ່ວນ, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| ພາກທີ # | EXTRMPD-SB |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | ໂທລະສັບດາວທຽມ |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | 100% GLOBAL |
| ຍີ່ຫໍ້ | BEAM |
| ເຄືອຂ່າຍ | IRIDIUM |
| ການບໍລິການ | IRIDIUM VOICE |
| ໃຊ້ປະເພດ | FIXED, MARITIME |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | DOCKING STATION |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| ຄວາມຖີ່ | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| ຄຸນລັກສະນະ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| ໃບຢັ້ງຢືນ | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| ກວ້າງ | 82.2 mm (3.24 inches) |
| ນ້ຳໜັກ | 0,45 kg (1 livre) |
What's included
PotsDOCK ທີ່ສຸດ
ອະແດບເຕີໄຟຟ້າ AC/DC
ຊຸດສາຍໄຟ DC / Fuse
Universal Mounting Bracket (RAM)
ຄູ່ມືຜູ້ໃຊ້
ຄູ່ມືເລີ່ມຕົ້ນດ່ວນ
Write a Review