Cobham Explorer 510 BGAN Land Portable Internet Terminal ດາວທຽມອິນເຕີເນັດ (403711A-00500)
In stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- COBHAM
- ຮູບແບບ:
- BGAN EXPLORER 510
- ພາກທີ #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- ກຳປູເຈຍ
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
ວິທີໃໝ່ໃນການເຊື່ອມຕໍ່
ພົກພາສະດວກ
ການເຊື່ອມຕໍ່ທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້
Specifications
| ຮູບແບບ | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| ພາກທີ # | 403711A-00500 |
| PRODUCT TYPE | ອິນເຕີເນັດດາວທຽມ |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ຍີ່ຫໍ້ | COBHAM |
| ເຄືອຂ່າຍ | INMARSAT |
| ການບໍລິການ | INMARSAT BGAN |
| ໃຊ້ປະເພດ | FIXED, PORTABLE |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | TERMINAL |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| ຄວາມໄວຂອງຂໍ້ມູນ | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| ຄວາມຖີ່ | L BAND (1-2 GHz) |
| ຄຸນລັກສະນະ | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| ໃບຢັ້ງຢືນ | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 3 ດາວທຽມ |
| STANDBY TIME | 24 HOURS |
| ប្រវែង | 202 mm (7.8") |
| ກວ້າງ | 202 mm (7.8") |
| ຄວາມເລິກ | 51.8 mm (2") |
| ນ້ຳໜັກ | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• ສະຖານີ EXPLORER 510
• ແບັດເຕີຣີ Lithium Ion ສາມາດສາກໄດ້ໃນຕົວ
• EXPLORER Softbag
• USB to Ethernet Converter Cable
• ການສະຫນອງພະລັງງານ 100-240VAC
• Quide ເລີ່ມໄວຫຼາຍພາສາ
• ເຊີບເວີຫຼາຍພາສາ ແລະຄູ່ມືການຝັງຕົວ (ENG, FR, DE, ES, RU, JP ແລະ CN)
Inmarsat BGAN ແຜນທີ່ການຄຸ້ມຄອງ

ແຜນທີ່ນີ້ສະແດງເຖິງຄວາມຄາດຫວັງຂອງການຄຸ້ມຄອງຂອງ Inmarsat ຫຼັງຈາກການນໍາທາງການຄ້າຂອງພາກພື້ນ L-Band ທີສີ່ຂອງ Inmarsat. ມັນບໍ່ໄດ້ສະແດງເຖິງການຮັບປະກັນການບໍລິການ. ຄວາມພ້ອມຂອງການບໍລິການຢູ່ຂອບຂອງເຂດການຄຸ້ມຄອງມີຄວາມຜັນຜວນຂຶ້ນກັບເງື່ອນໄຂຕ່າງໆ.