Intellian GX60 Ka-band, 65cm (25.6") Global Xpress Terminal (GX1-62-111)
Out of stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- INTELLIAN
- ຮູບແບບ:
- GX60
- ພາກທີ #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V60GX-System-V-60-GX
ລະບົບເສົາອາກາດທາງທະເລ Intellian v60GX VSAT (V60GX)
Compact Global Xpress Terminal
GX60 ເປັນທ່າເຮືອທີ່ມີຄວາມໝັ້ນຄົງທາງທະເລທີ່ກະທັດຮັດພ້ອມໃຫ້ໃຊ້ໃນການບໍລິການຄວາມຖີ່ສູງຂອງ Inmarsat, Global Xpress (GX) broadband. ສ້າງຂຶ້ນ ແລະສະໜອງດ້ວຍໂມເດັມ GX ແບບປະສົມປະສານ, GX60 ຕິດຕັ້ງໄດ້ງ່າຍ ແລະໃຫ້ການເຊື່ອມຕໍ່ຄວາມໄວສູງໃນເວລາສັ້ນໆ.
ການຕິດຕັ້ງງ່າຍດາຍແລະວ່ອງໄວ
ເປັນເວລາຫຼາຍປີແລ້ວ, ການຍົກລະດັບລະບົບການສື່ສານຜ່ານດາວທຽມແມ່ນສິ່ງທ້າທາຍດ້ານການຂົນສົ່ງ, ມັກຈະອີງໃສ່ການມີລົດເຄນຢູ່ຝັ່ງທະເລ ແລະ ຮຽກຮ້ອງໃຫ້ມີການຂະຫຍາຍເວລາໃນທ່າເຮືອ.
ຂະຫນາດຂະຫນາດນ້ອຍຂອງ GX60, ການອອກແບບປະສົມປະສານ, ແລະການໂຕ້ຕອບຜູ້ໃຊ້ intuitive ຫມາຍຄວາມວ່າຜູ້ປະກອບການສາມາດຕິດຕັ້ງແລະມອບຫມາຍປາຍທາງໃນຈໍານວນເວລາດຽວກັນກັບລະບົບ FleetBroadband. ຍິ່ງໄປກວ່ານັ້ນ, ດ້ວຍຄວາມໄວສູງເຖິງ 50Mbps, GX60 ໃຫ້ຜົນຕອບແທນທີ່ເຂັ້ມແຂງໃນການລົງທຶນ.
ສໍາເລັດສະຖານີການສື່ສານ
ອຸປະກອນມາດຕະຖານ VSAT ດ້ານລຸ່ມສາມາດຄອບຄອງ racks ເຊີບເວີທັງໝົດທີ່ມີມູນຄ່າພື້ນທີ່, ຂຶ້ນກັບການຕັ້ງຄ່າເຄືອຂ່າຍ. ການອອກແບບປະສົມປະສານຂອງ GX60 ປະກອບຫຼາຍອົງປະກອບເຂົ້າໄປໃນກ່ອງດຽວ, ປົດປ່ອຍພື້ນທີ່ເກັບຮັກສາທີ່ມີຄຸນຄ່າໃນເຮືອ.
Intellian GX60 Below Deck Terminal (BDT) ປະກອບມີໂມເດັມ Global Xpress ແບບປະສົມປະສານ ແລະສະວິດອີເທີເນັດ 8 ພອດ, ເຊິ່ງເຮັດໃຫ້ການເຊື່ອມຕໍ່ IP ໂດຍກົງກັບເຣົາເຕີ Wi-Fi ມາດຕະຖານ ຫຼືອຸປະກອນທີ່ກຽມພ້ອມໃນເຄືອຂ່າຍເທິງເຮືອ. ເມື່ອຂະບວນການຕິດຕັ້ງທີ່ງ່າຍດາຍແມ່ນສໍາເລັດຜູ້ໃຊ້ສາມາດອອນໄລນ໌ໃນເລື່ອງຂອງນາທີ.
BDT ຍັງມີເສົາອາກາດ Wi-Fi ຂອງຕົນເອງທີ່ອະນຸຍາດໃຫ້ເຊື່ອມຕໍ່ໄຮ້ສາຍກັບ PC ຫຼືອຸປະກອນມືຖືຂອງທ່ານເພື່ອຕິດຕາມແລະຄວບຄຸມສະຖານີຜ່ານຊອບແວ Aptus ຂອງ Intellian.
Specifications
| ຮູບແບບ | GX60 |
|---|---|
| ພາກທີ # | GX1-62-111 |
| PRODUCT TYPE | ອິນເຕີເນັດດາວທຽມ |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ຍີ່ຫໍ້ | INTELLIAN |
| ເຄືອຂ່າຍ | INMARSAT |
| ການບໍລິການ | INMARSAT GX |
| ໃຊ້ປະເພດ | MARITIME |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 65 cm (25.6 inch) |
| ຄວາມຖີ່ | Ka BAND |
| ນ້ຳໜັກ | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Inmarsat Global Xpress (GX) ແຜນທີ່ການຄຸ້ມຄອງ

ແຜນທີ່ນີ້ສະແດງໃຫ້ເຫັນການຄຸ້ມຄອງຄາດຄະເນຂອງ Inmarsat ຫຼັງຈາກການນໍາສະເຫນີການຄ້າຂອງ Inmarsat-5 F4 (I-5 F4). ຕຳແໜ່ງຂອງ I-5 F4 ທີ່ສະແດງຢູ່ໃນແຜນທີ່ນີ້ແມ່ນຕົວຊີ້ບອກເທົ່ານັ້ນ. ແຜນທີ່ນີ້ບໍ່ໄດ້ສະແດງເຖິງການຮັບປະກັນການບໍລິການ. ການຄຸ້ມຄອງຂ່າວທົ່ວໂລກຂອງ Xpress ເດືອນມັງກອນ 2017.