Specifications
| ຮູບແບບ | 9505A |
|---|---|
| ພາກທີ # | APKT0401 |
| PRODUCT TYPE | ໂທລະສັບດາວທຽມ |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | 100% GLOBAL |
| ຍີ່ຫໍ້ | IRIDIUM |
| ເຄືອຂ່າຍ | IRIDIUM |
| ການບໍລິການ | IRIDIUM VOICE |
| ໃຊ້ປະເພດ | ມືຖື |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | HANDSET |
| ຄວາມຖີ່ | L BAND (1-2 GHz) |
| ຄຸນລັກສະນະ | PHONE, TEXT MESSAGING |
| CONSTELLATION | 66 ດາວທຽມ |
| ເວລາສົນທະນາ | UP TO 3.2 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| ប្រវែង | 158 mm |
| ກວ້າງ | 62 mm |
| ຄວາມເລິກ | 59 mm |
| ນ້ຳໜັກ | 375 grams (13.2 oz) |
ແຜນທີ່ການຄຸ້ມຄອງໂລກ Iridium

Iridium ເປັນຜູ້ໃຫ້ບໍລິການພຽງຄົນດຽວຂອງລະບົບສຽງດາວທຽມທົ່ວໂລກຢ່າງແທ້ຈິງ ແລະການແກ້ໄຂຂໍ້ມູນທີ່ມີພື້ນທີ່ຄອບຄຸມຂອງແຜ່ນດິນໂລກ (ລວມທັງມະຫາສະໝຸດ, ເສັ້ນທາງການບິນ ແລະເຂດ Polar). ໂທລະສັບ Iridium ໃຫ້ບໍລິການການສື່ສານທີ່ສໍາຄັນໄປແລະຈາກເຂດຫ່າງໄກສອກຫຼີກທີ່ບໍ່ມີຮູບແບບການສື່ສານອື່ນໆທີ່ມີຢູ່.