ໂທລະສັບດາວທຽມ Iridium Extreme 9575N ໃນສີເຫຼືອງປອດໄພ (CPKTN1901-002)
Out of stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- IRIDIUM
- ຮູບແບບ:
- 9575N EXTREME IN SAFETY YELLOW
- ພາກທີ #:
- CPKTN1901-002
- ORIGIN:
- ໄທ
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone-Yellow
ປັບປຸງຄຸນນະພາບສຽງ, ລຳໂພງແບບປະສົມປະສານ ແລະຄວາມສາມາດແບບແຮນຟຣີ ເຮັດໃຫ້ Iridium 9575 ເປັນທາງເລືອກທີ່ສະຫຼາດ.
Iridium 9575 Extreme ແມ່ນເປີດໃຊ້ SMS ໃຫ້ທ່ານຕິດຕໍ່ກັນ ແລະແບ່ງປັນປະສົບການກັບຜູ້ອື່ນຜ່ານການສົ່ງຂໍ້ຄວາມທີ່ງ່າຍຕໍ່ການໃຊ້. ສົ່ງຂໍ້ຄວາມຟຣີ / ຂໍ້ຄວາມ SMS .
Iridium Extreme ແມ່ນມີປຸ່ມສຸກເສີນທີ່ສາມາດຕັ້ງໂປຣແກຣມໄດ້ ເຊິ່ງກະຕຸ້ນການຕອບສະໜອງຢ່າງໄວ ແລະໄວໃນເວລາທີ່ທ່ານຕ້ອງການມັນຫຼາຍທີ່ສຸດ. ມັນເປັນໂທລະສັບດາວທຽມອັນດຽວທີ່ມີປຸ່ມ SOS ທີ່ເປີດໃຊ້ GPS ພ້ອມກັບການບໍລິການສຸກເສີນທີ່ສະຫນັບສະຫນູນໂດຍ GEOS Travel Safety Group , ລວມມີໂດຍບໍ່ມີຄ່າໃຊ້ຈ່າຍເພີ່ມເຕີມ. ເບິ່ງລາຍລະອຽດ .
Iridium 9575 Extreme ແມ່ນມີການຕິດຕັ້ງບໍລິການຕາມສະຖານທີ່ (LBS) ເຮັດໃຫ້ການຕັ້ງ GPS ແລະຊ່ວຍໃຫ້ທ່ານສາມາດປັກໝຸດຈຸດແລະແບ່ງປັນຈຸດພິກັດຂອງທ່ານຈາກທຸກບ່ອນໃນໂລກ.
Specifications
| ຮູບແບບ | 9575N EXTREME IN SAFETY YELLOW |
|---|---|
| ພາກທີ # | CPKTN1901-002 |
| PRODUCT TYPE | ໂທລະສັບດາວທຽມ |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | 100% GLOBAL |
| ຍີ່ຫໍ້ | IRIDIUM |
| ເຄືອຂ່າຍ | IRIDIUM |
| ການບໍລິການ | IRIDIUM VOICE |
| ໃຊ້ປະເພດ | ມືຖື |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | HANDSET |
| ຄວາມໄວຂອງຂໍ້ມູນ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ຄວາມຖີ່ | L BAND (1-2 GHz) |
| ຄຸນລັກສະນະ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 66 ດາວທຽມ |
| ເວລາສົນທະນາ | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| ប្រវែង | 140 mm (5.5") |
| ກວ້າງ | 60 mm (2.36") |
| ຄວາມເລິກ | 27 mm (1.06") |
| ນ້ຳໜັກ | 247 grams (8.7 oz) |
Feature
Iridium 9575 ຄຸນນະສົມບັດທີ່ສຸດ
• ການບໍລິການທີ່ອີງໃສ່ສະຖານທີ່ທີ່ເປີດໃຊ້ GPS
•ການຕິດຕາມອອນໄລນ໌
• ການແກ້ໄຂທີ່ປັບແຕ່ງໄດ້ເປີດໃຫ້ໃຊ້ສໍາລັບຕະຫຼາດທີ່ຫຼາກຫຼາຍ
•ອຸປະກອນເສີມເພື່ອເສີມຂະຫຍາຍການສື່ສານສ່ວນບຸກຄົນຢ່າງຫຼວງຫຼາຍ
• ການອອກແບບປຸ່ມ SOS ທີ່ສອດຄ້ອງກັບອຸປະກອນແຈ້ງເຕືອນສຸກເສີນຈາກດາວທຽມ (SEND).
• ການຄຸ້ມຄອງສອງທາງທົ່ວໂລກທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້
• ມືຖືດາວທຽມທີ່ອອກແບບມາໃນລະດັບທະຫານທີ່ຍາກທີ່ສຸດເທົ່າທີ່ເຄີຍສ້າງມາ
What's included
ແຜນທີ່ການຄຸ້ມຄອງໂລກ Iridium

Iridium ໃຫ້ບໍລິການການສື່ສານທີ່ສໍາຄັນໄປແລະຈາກເຂດຫ່າງໄກສອກຫຼີກທີ່ບໍ່ມີຮູບແບບການສື່ສານອື່ນໆທີ່ມີຢູ່. ຂັບເຄື່ອນໂດຍກຸ່ມດາວໂລກທີ່ມີຄວາມຊັບຊ້ອນທີ່ເປັນເອກະລັກຂອງດາວທຽມວົງໂຄຈອນໂລກຕ່ໍາ (LEO) 66 ດວງ, ເຄືອຂ່າຍ Iridium® ສະຫນອງການເຊື່ອມຕໍ່ສຽງ ແລະຂໍ້ມູນທີ່ມີຄຸນນະພາບສູງຜ່ານພື້ນຜິວທັງໝົດຂອງດາວເຄາະ, ລວມທັງທົ່ວສາຍການບິນ, ມະຫາສະໝຸດ, ແລະເຂດຂົ້ວໂລກ. ຮ່ວມກັນກັບລະບົບນິເວດຂອງບໍລິສັດຄູ່ຮ່ວມງານ, Iridium ສະຫນອງການປະກອບຄວາມຄິດສ້າງສັນແລະອຸດົມສົມບູນຂອງການແກ້ໄຂທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ສໍາລັບຕະຫຼາດທີ່ຕ້ອງການການສື່ສານທົ່ວໂລກຢ່າງແທ້ຈິງ.
ຫ່າງຈາກໂລກພຽງແຕ່ 780 ກິໂລແມັດ, ຄວາມໃກ້ຊິດຂອງເຄືອຂ່າຍ LEO ຂອງ Iridium ຫມາຍເຖິງການປົກຫຸ້ມຂອງເສົາ-ຫາເສົາ, ເສັ້ນທາງສາຍສົ່ງທີ່ສັ້ນກວ່າ, ສັນຍານທີ່ເຂັ້ມແຂງກວ່າ, ຄວາມຊັກຊ້າຕ່ໍາ, ແລະເວລາລົງທະບຽນສັ້ນກວ່າດາວທຽມ GEO. ຢູ່ໃນອາວະກາດ, ແຕ່ລະດາວທຽມ Iridium ໄດ້ຖືກເຊື່ອມຕໍ່ເຖິງສີ່ອັນອື່ນເພື່ອສ້າງເຄືອຂ່າຍແບບເຄື່ອນໄຫວທີ່ສົ່ງການຈະລາຈອນລະຫວ່າງດາວທຽມເພື່ອຮັບປະກັນການຄຸ້ມຄອງທົ່ວໂລກ, ເຖິງແມ່ນວ່າລະບົບທ້ອງຖິ່ນແບບດັ້ງເດີມບໍ່ສາມາດໃຊ້ໄດ້.