Iridium Extreme PTT ຊຸກຍູ້ໃຫ້ລົມໂທລະສັບດາວທຽມ (FPKT1401)
In stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- IRIDIUM
- ຮູບແບບ:
- 9575 PTT
- ພາກທີ #:
- FPKT1901
- ORIGIN:
- ໄທ
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-PPT-Push-To-Talk
Iridium 9575 PTT ລົມໂທລະສັບດາວທຽມ + ສົ່ງຟຣີ!!!
ສ້າງຂຶ້ນເພື່ອ Push-To-Talk
ສໍາລັບການສື່ສານເປັນທີມ, Iridium Extreme® PTT ໄດ້ຖືກອອກແບບຢ່າງແຂງແຮງເພື່ອຮອງຮັບຜູ້ໃຊ້ທີ່ມີຄວາມເຂັ້ມຂຸ້ນສູງໃນບາງສະພາບທີ່ຮຸນແຮງທີ່ສຸດ, ຢູ່ທົ່ວທຸກແຫ່ງໃນໂລກ. ປັບປຸງດ້ວຍຮູບແບບ Push-to-Talk ທີ່ຖືກອອກແບບຢ່າງອັດສະລິຍະ, ລຳໂພງທີ່ຂະຫຍາຍອອກ, ປຸ່ມ PTT ທີ່ເສີມສ້າງ, ແລະແບັດເຕີຣີຄວາມອາດສາມາດຂະຫຍາຍໄດ້, Iridium Extreme® PTT ນຳໃຊ້ການສື່ສານທົ່ວໂລກທີ່ໜ້າເຊື່ອຖືໄດ້ໃນລະດັບຕໍ່ໄປ. ອິນເຕີເຟດຜູ້ໃຊ້ທີ່ເຂົ້າໃຈງ່າຍໃຫ້ການເຂົ້າເຖິງການບໍລິການການສື່ສານຫຼາຍຢ່າງລວມທັງການໂທສຽງ, SMS, ແລະ SOS ໃນໂຫມດໂທລະສັບແລະ PTT Mode, ຊ່ວຍໃຫ້ທ່ານສາມາດເຊື່ອມຕໍ່ກັບທີມງານຂອງທ່ານໄດ້ທັນທີແລະປອດໄພ, ທຸກບ່ອນໃນໂລກ.
Push-to-Talk. ພັດທະນາ.
ມີພຽງ Iridium ເທົ່ານັ້ນທີ່ສາມາດສົ່ງ push-to-talk ໃນແບບທີ່ມັນໝາຍເຖິງ – ໄວ, ງ່າຍດາຍ, ແລະ ສາມາດປັບຕົວເຂົ້າກັບສະຖານະການທີ່ມີການປ່ຽນແປງດ້ວຍພະລັງຂອງເຄືອຂ່າຍດາວທຽມທົ່ວໂລກຂອງ Iridium.
ໃນໂຫມດ PTT, ທີມງານຂອງທ່ານສາມາດເຂົ້າເຖິງການຮັບຮູ້ສະຖານະການທີ່ບໍ່ມີໃຜທຽບເທົ່າແລະລັກສະນະການຄວບຄຸມລວມທັງ:
•ລົງທະບຽນອັດຕະໂນມັດ
• ການຂຽນໂປຣແກຣມກຸ່ມສົນທະນາຜ່ານທາງອາກາດ
• ສະຖານະບໍລິການ PTT
• ການຄັດເລືອກ ແລະການຕິດຕາມກຸ່ມສົນທະນາແບບເຄື່ອນໄຫວ
• ID ຜູ້ເວົ້າອຸປະກອນ
• ໄລຍະຫ່າງຂອງເຄື່ອງເວົ້າ ແລະ ເບກ
• ສະແກນກຸ່ມສົນທະນາແບບສາຍຕາ ແລະສຽງ
ທັງໝົດຢູ່ໃນເຄືອຂ່າຍທີ່ເຂົ້າເຖິງໄດ້ໄກທີ່ສຸດໃນໂລກ ເຮັດໃຫ້ທີມງານຂອງທ່ານສາມາດຕິດຕໍ່ສື່ສານໄດ້ທັນທີໃນບ່ອນທີ່ພວກເຂົາຕ້ອງການໂດຍບໍ່ມີຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ ແລະຂໍ້ຈຳກັດຂອງຫໍຄອຍ ແລະເຄື່ອງເຮັດຊ້ຳແບບພື້ນດິນ. ພື້ນທີ່ຄອບຄຸມ, ຄວາມປອດໄພຂອງອຸປະກອນ, ແລະການຕັ້ງຄ່າກຸ່ມສົນທະນາສາມາດປັບປ່ຽນໄດ້ຜ່ານທາງອາກາດຕາມຄວາມຕ້ອງການໂດຍຜູ້ບໍລິຫານໂດຍໃຊ້ເຄື່ອງມືສູນບັນຊາການເວັບ Iridium Push-to-Talk (PTT), ເຮັດໃຫ້ການສະໜັບສະໜູນ ແລະການຮັກສາອຸປະກອນທີ່ນຳໃຊ້ຢູ່ໃນພາກສະໜາມງ່າຍຂຶ້ນ.
ການເຄື່ອນໄຫວທີ່ຫຼາກຫຼາຍ
ບໍ່ເຫມືອນກັບລະບົບດາວທຽມ PTT ທີ່ຜ່ານມາທີ່ຈໍາກັດການນໍາໃຊ້ໃນຫຼືອ້ອມຮອບຍານພາຫະນະ, Iridium Extreme® PTT ເປັນໂທລະສັບມືຖືດາວທຽມທີ່ສົມບູນແບບທີ່ສະຫນອງຄວາມຍືດຫຍຸ່ນເພື່ອສະຫນັບສະຫນູນທຸກສະພາບແວດລ້ອມການສື່ສານ. ອຸປະກອນເສີມອະເນກປະສົງລວມທັງກະເປົ໋າໃສ່ບ່າ, ສະຖານີຈອດ ແລະເສົາອາກາດພາຍນອກ (ຂາຍແຍກຕ່າງຫາກ) ຮັບປະກັນການຕິດຕໍ່ສື່ສານທີ່ສຳຄັນສາມາດຮັກສາໄດ້ໃນທຸກສະຖານະການ – ຍ່າງ, ໃນຍານພາຫະນະ, ເຮືອ ຫຼືເຮືອບິນ ຫຼືພາຍໃນອາຄານ.
ການລົງທຶນ Push-to-talk ຂອງທ່ານແມ່ນຮັບປະກັນໃນອະນາຄົດ
Iridium ມຸ່ງຫມັ້ນທີ່ຈະຂະຫຍາຍຄວາມຫນ້າເຊື່ອຖືແລະການປະຕິບັດການສື່ສານທົ່ວໂລກຂອງທ່ານໄປສູ່ອະນາຄົດ. ອຸປະກອນ Iridium Extreme PTT ຂອງເຈົ້າຖືກອອກແບບໃຫ້ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບທັງເຄືອຂ່າຍ Iridium® ປະຈຸບັນ ແລະ Iridium NEXT, ດາວທຽມລຸ້ນຕໍ່ໆໄປຂອງ Iridium ຂອງດາວທຽມທີ່ມີການເຊື່ອມໂຍງກັນ, ລະດັບໂລກຕ່ຳ 66 ດວງ, ໂດຍມີກຳນົດການເປີດຕົວໃນປີ 2015. ພວກເຮົາມຸ່ງໝັ້ນທີ່ຈະຮັບປະກັນວ່າ ການລົງທຶນທີ່ທ່ານເຮັດໃນມື້ນີ້ຈະສືບຕໍ່ໄດ້ຮັບການສະຫນັບສະຫນູນໃນເຄືອຂ່າຍທີ່ມີຄວາມຫນ້າເຊື່ອຖືສູງ, ພາລະກິດທີ່ສໍາຄັນຂອງ Iridium.
Specifications
| ຮູບແບບ | 9575 PTT |
|---|---|
| ພາກທີ # | FPKT1901 |
| PRODUCT TYPE | ໂທລະສັບດາວທຽມ, SATELLITE PTT |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | 100% GLOBAL |
| ຍີ່ຫໍ້ | IRIDIUM |
| ເຄືອຂ່າຍ | IRIDIUM |
| ການບໍລິການ | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM PTT |
| ໃຊ້ປະເພດ | ມືຖື |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | HANDSET |
| ຄວາມຖີ່ | L BAND (1-2 GHz) |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| ຄວາມໄວຂອງຂໍ້ມູນ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, FRENCH, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ຄຸນລັກສະນະ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| ໃບຢັ້ງຢືນ | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 66 ດາວທຽມ |
| ເວລາສົນທະນາ | UP TO 6.5 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 54 HOURS |
| ប្រវែង | 140 mm (5.5") |
| ກວ້າງ | 60 mm (2.36") |
| ຄວາມເລິກ | 32 mm (1.26") |
| ນ້ຳໜັກ | 268 grams (9.45 oz) |
Feature
Iridium 9575 PTT Push To Talk ຄຸນສົມບັດ
- ທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງທີ່ສະຫນອງໃຫ້ຢູ່ພາຍໃນ Iridium Extreme® ບວກກັບການທໍາງານການຊຸກຍູ້ການສົນທະນາ
- ຄວາມສາມາດຂອງ PTT ທົ່ວໂລກ ແລະກຸ່ມສົນທະນາທີ່ສາມາດກຳນົດຄ່າໄດ້
- ປຸ່ມ PTT ເສີມ
- ລໍາໂພງສຽງສູງ
- ເພີ່ມຄວາມສາມາດໃນການສົ່ງຂໍ້ຄວາມ SMS ແລະອີເມລ໌
- ການບໍລິການສະຖານທີ່ທີ່ເປີດ GPS
- ການເຂົ້າເຖິງ SOS ໃນຮູບແບບໂທລະສັບ
- ໄລຍະເວລາຫມໍ້ໄຟຮູບແບບໂທລະສັບ: standby ສູງສຸດ (54) ຊົ່ວໂມງ; ເວລາສົນທະນາເຖິງ (6.5) ຊົ່ວໂມງ
- ໄລຍະເວລາຫມໍ້ໄຟ PTT Mode: standby ສູງສຸດ (16.5) ຊົ່ວໂມງ; ເວລາສົນທະນາສູງສຸດ (5) ຊົ່ວໂມງ
What's included
ແມ່ນຫຍັງຢູ່ໃນກ່ອງ?
- ອຸປະກອນ Iridium Extreme PTT
- ຫມໍ້ໄຟຄວາມອາດສາມາດສູງ
- ສາກໄຟເດີນທາງພ້ອມອະແດບເຕີສາກົນ
- ເຄື່ອງສາກລົດ
- ກະເປົາໜັງ
- ສາຍຂໍ້ມູນ USB
- ຄູ່ມືຜູ້ໃຊ້
- ອະແດບເຕີເສີມ (2x)
- ເສົາອາກາດຕິດລົດແມ່ເຫຼັກທີ່ມີສາຍ 5'
- ຫູຟັງແບບບໍ່ມີມືພ້ອມໄມໂຄຣໂຟນ
Iridium Push To Talk (PTT) ແຜນທີ່ການຄຸ້ມຄອງທົ່ວໂລກ

Iridium ໃຫ້ບໍລິການການສື່ສານທີ່ສໍາຄັນໄປແລະຈາກເຂດຫ່າງໄກສອກຫຼີກທີ່ບໍ່ມີຮູບແບບການສື່ສານອື່ນໆທີ່ມີຢູ່. ຂັບເຄື່ອນໂດຍກຸ່ມດາວໂລກທີ່ມີຄວາມຊັບຊ້ອນທີ່ເປັນເອກະລັກຂອງດາວທຽມວົງໂຄຈອນໂລກຕ່ໍາ (LEO) 66 ດວງ, ເຄືອຂ່າຍ Iridium® ສະຫນອງການເຊື່ອມຕໍ່ສຽງ ແລະຂໍ້ມູນທີ່ມີຄຸນນະພາບສູງຜ່ານພື້ນຜິວທັງໝົດຂອງດາວເຄາະ, ລວມທັງທົ່ວສາຍການບິນ, ມະຫາສະໝຸດ, ແລະເຂດຂົ້ວໂລກ. ຮ່ວມກັນກັບລະບົບນິເວດຂອງບໍລິສັດຄູ່ຮ່ວມງານ, Iridium ສະຫນອງການປະກອບຄວາມຄິດສ້າງສັນແລະອຸດົມສົມບູນຂອງການແກ້ໄຂທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ສໍາລັບຕະຫຼາດທີ່ຕ້ອງການການສື່ສານທົ່ວໂລກຢ່າງແທ້ຈິງ.
ຫ່າງຈາກໂລກພຽງແຕ່ 780 ກິໂລແມັດ, ຄວາມໃກ້ຊິດຂອງເຄືອຂ່າຍ LEO ຂອງ Iridium ຫມາຍເຖິງການປົກຫຸ້ມຂອງເສົາ-ຫາເສົາ, ເສັ້ນທາງສາຍສົ່ງທີ່ສັ້ນກວ່າ, ສັນຍານທີ່ເຂັ້ມແຂງກວ່າ, ຄວາມຊັກຊ້າຕ່ໍາ, ແລະເວລາລົງທະບຽນສັ້ນກວ່າດາວທຽມ GEO. ຢູ່ໃນອາວະກາດ, ແຕ່ລະດາວທຽມ Iridium ໄດ້ຖືກເຊື່ອມຕໍ່ເຖິງສີ່ອັນອື່ນເພື່ອສ້າງເຄືອຂ່າຍແບບເຄື່ອນໄຫວທີ່ສົ່ງການຈະລາຈອນລະຫວ່າງດາວທຽມເພື່ອຮັບປະກັນການຄຸ້ມຄອງທົ່ວໂລກ, ເຖິງແມ່ນວ່າລະບົບທ້ອງຖິ່ນແບບດັ້ງເດີມບໍ່ສາມາດໃຊ້ໄດ້.