Iridium AeroAntenna ຕິດຕັ້ງສະຖານທີ່ຄົບຄືນ ອານເຕນນາ - ບຣັກເກັດຕິດຕັ້ງ (AT1621-73)
Antenna Iridium AeroAntenna ສະຖານທີ່ຕິດຕັ້ງສົດ ອານເຕນນາ - ບຣັກເກັດຕິດຕັ້ງ (AT1621-73)
ອານເຕນນາ ສະຖານທີ່ຕິດຕັ້ງສົດ ສໍາລັບໃຊ້ງານກັບໂທລະສັບ Iridium 9500, 9505 ຫຼື 9505A ແລະ 9570 ສະຖານທີ່ຕິດຕັ້ງສົດສົດ, ນຳໃຊ້ຄວາມສາມາດສຽງທີ່ຍິ່ງໃຫຍ່ສໍາລັບການໃຊ້ງານສະຖານທີ່ສົດຫຼືໃນທະເລ. ມັນຖືກອອກແບບສໍາລັບການດຳເນີນງານໃນອາກາດສຽງສົດ. (ບໍ່ມີພື້ນດິນ.) ອານເຕນນາສະຖານທີ່ຕິດຕັ້ງສົດ AT1621-73 ສໍາລັບການໃຊ້ງານກັບສະຖານທີ່ຕິດຕັ້ງ Iridium ແລະ Motorola ແລະລະບົບສະຖານທີ່ຕິດຕັ້ງສົດສົດຕ່າງໆ.
Specifications
| ພາກທີ # | AT1621-73 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | ໂທລະສັບດາວທຽມ |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | 100% GLOBAL |
| ຍີ່ຫໍ້ | AEROANTENNA |
| ເຄືອຂ່າຍ | IRIDIUM |
| ການບໍລິການ | IRIDIUM VOICE |
| ໃຊ້ປະເພດ | FIXED, MARITIME |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | ANTENNA |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ຄວາມຖີ່ | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| ຄຸນລັກສະນະ | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| ນ້ຳໜັກ | 226,79 gramas |