ຊຸດສາຍເສົາອາກາດ Iridium Beam Passive - 3m / 9ft (RST931)
In stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- BEAM
- ພາກທີ #:
- RST931
- ORIGIN:
- ສະຫະລາດຊະອະນາຈັກ
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
ຊຸດສາຍເສົາອາກາດ Iridium Beam Passive - 3m / 9.8ft (RST931)
ສາຍເສົາອາກາດ Beam RST931 Iridium 3 m (9 ຟຸດ) ສະຫນອງທາງເລືອກການຕິດຕັ້ງທີ່ມີຄວາມຍືດຫຍຸ່ນສໍາລັບການຕິດຕັ້ງທີ່ຫນາແຫນ້ນຫຼາຍ, ບ່ອນທີ່ໂມດູນ transceiver ຕັ້ງຢູ່ໃກ້ກັບເສົາອາກາດແລະຖືກຢຸດໄວ້ກ່ອນດ້ວຍຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຜູ້ຊາຍ TNC.
•ພາຍໃນ Iridium ຂອງການສູນເສຍ 3dB Specification
• Times Microwave Cable
• TNC ຖືກຢຸດເພື່ອເຊື່ອມຕໍ່ກັບ Terminal & Antenna
• ທົດສອບຢ່າງເຕັມທີ່
•ປະກອບຢູ່ໃນອົດສະຕາລີ
Specifications
| ພາກທີ # | RST931 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | ໂທລະສັບດາວທຽມ |
| ຍີ່ຫໍ້ | BEAM |
| ເຄືອຂ່າຍ | IRIDIUM |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | CABLE |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ຄວາມຖີ່ | L BAND (1-2 GHz) |
| ຄຸນລັກສະນະ | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| ប្រវែង | 3m (9.8') |
| ນ້ຳໜັກ | 0.15 kg (0.33 lbs) |