Iridium GO! ອະແດັບເຕີໂທລະສັບສະຫຼາດ WiFi (AHKT1301)
In stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- IRIDIUM
- ຮູບແບບ:
- GO!
- ພາກທີ #:
- AHKT1301
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter
Iridium GO! ອະແດບເຕີໂທລະສັບສະຫຼາດ WiFi ສໍາລັບ Android ແລະ iOS
Iridium GO! ສ້າງການເຊື່ອມຕໍ່ທົ່ວໂລກທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ຄັ້ງທໍາອິດສໍາລັບການສື່ສານສຽງແລະຂໍ້ມູນໃນໂທລະສັບສະຫຼາດຂອງທ່ານຫຼືເຖິງ 5 ອຸປະກອນມືຖື. ບໍ່ຕ້ອງກັງວົນ. ບໍ່ມີຄ່າບໍລິການໂຣມມິງ. ພຽງແຕ່ເຊື່ອມຕໍ່ ແລະສໍາພັດຢູ່ບ່ອນໃດກໍໄດ້, ທຸກຄັ້ງທີ່ທ່ານຕ້ອງການ, ດ້ວຍອຸປະກອນທີ່ທ່ານອາໄສປະຈໍາວັນ.
ເອົາການສື່ສານສ່ວນບຸກຄົນຕື່ມອີກ
Iridium GO! ບໍ່ຄືກັບສິ່ງທີ່ໂລກໄດ້ເຫັນມາກ່ອນ. ຂັບເຄື່ອນໂດຍເຄືອຂ່າຍທີ່ເຂົ້າເຖິງໄດ້ໄກທີ່ສຸດໃນໂລກ, ຫນ່ວຍບໍລິການທີ່ຫນາແຫນ້ນ, ແຂງແຮງແລະເຄື່ອນທີ່ນີ້ຂະຫຍາຍຄວາມສາມາດຂອງໂທລະສັບສະຫຼາດ, ແລັບທັອບຫຼືແທັບເລັດໄດ້ຢ່າງຫຼວງຫຼາຍໂດຍການສ້າງຈຸດເຊື່ອມຕໍ່ Wi-Fi ທີ່ມີດາວທຽມຢູ່ທຸກບ່ອນໃນໂລກ.
ຫັນປ່ຽນໂທລະສັບສະຫຼາດຂອງທ່ານ
Iridium GO! ປ່ຽນອຸປະກອນທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ຂອງທ່ານໃຫ້ເປັນພະລັງງານການສື່ສານທົ່ວໂລກທັນທີ. ສໍາລັບນັກປີນພູຂອງບໍລິສັດແລະນັກຮົບທ້າຍອາທິດ, ບຸກຄົນ, ວິສາຫະກິດຫຼືລັດຖະບານ, ສໍາລັບຜູ້ທີ່ຢູ່ໃນການເຄື່ອນໄຫວ, ຢູ່ນອກຫຼືນອກຕາຂ່າຍໄຟຟ້າໂດຍທາງບົກຫຼືໃນທະເລ Iridium GO! ເປີດໃຊ້ຄວາມສາມາດສຽງ ແລະຂໍ້ມູນທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ສຳລັບສະມາດໂຟນ ຫຼືອຸປະກອນມືຖືສູງສຸດ 5 ໜ່ວຍ.
ການປະຕິວັດການສື່ສານສ່ວນບຸກຄົນ
ງ່າຍດາຍ
Iridium GO! ເຮັດໃຫ້ການເຊື່ອມຕໍ່ດາວທຽມສໍາລັບອຸປະກອນມືຖືຂອງທ່ານທີ່ເຄືອຂ່າຍເທິງບົກບໍ່ສາມາດໄດ້. ພຽງແຕ່ພິກເສົາອາກາດແບບປະສົມປະສານ ແລະ ໜ່ວຍບໍລິການທີ່ໃຊ້ແບັດເຕີຣີຈະເຊື່ອມຕໍ່ຢ່າງວ່ອງໄວ ແລະ ອັດຕະໂນມັດກັບກຸ່ມດາວທຽມ Iridium LEO ເພື່ອສ້າງຈຸດເຊື່ອມຕໍ່ Wi-Fi ຢູ່ບ່ອນໃດກໍໄດ້ພາຍໃນລັດສະໝີ 30.5 ແມັດ (100 ຟຸດ). ທ່ານສາມາດເຊື່ອມຕໍ່ແລະປະຕິບັດການອຸປະກອນທີ່ຫຼາກຫຼາຍຢູ່ໃນພື້ນທີ່ນີ້ໂດຍການນໍາໃຊ້ Iridium GO! ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ.
ອະເນກປະສົງ
Iridium GO! ສາມາດພົກພາໄດ້ດ້ວຍຕົວມັນເອງເຕັມທີ່, ຫຼືສາມາດຕິດຢູ່ກັບເສົາອາກາດພາຍນອກໃນຍານພາຫະນະ ແລະເຮືອສຳລັບແອັບພລິເຄຊັນມືຖື.
ມືຖື
ເຈົ້າສາມາດເອົາ Iridium GO ໄດ້! ທຸກບ່ອນ. ມັນມີຂະໜາດນ້ອຍພໍທີ່ຈະໃສ່ໃນກະເປົ໋າຂອງເຈົ້າ ແລະ, ຄືກັບອຸປະກອນ Iridium ອື່ນໆ, ທົນທານຕໍ່ຝົນ, ດິນຊາຍ, ຝຸ່ນ ແລະ ການນຳໃຊ້ທີ່ຫຍຸ້ງຍາກ. ມັນສາມາດໄດ້ຮັບການປະຕິບັດ, stowed ໄດ້ຢ່າງງ່າຍດາຍໃນ backpack ຂອງທ່ານ, ຫຼືຕິດຕັ້ງໃນຍານພາຫະນະ, ເຮືອບິນແລະເຮືອສໍາລັບຄໍາຮ້ອງສະຫມັກມືຖື.
ນະວັດຕະກໍາ
ປະສົມປະສານທີ່ດີທີ່ສຸດທີ່ທັງດາວທຽມແລະໂທລະສັບມືຖືສະເຫນີ, Iridium GO! ເປັນຄັ້ງທໍາອິດໃນປະເພດໃຫມ່ທັງຫມົດຂອງອຸປະກອນເຊື່ອມຕໍ່ດາວທຽມສ່ວນບຸກຄົນ. ມັນຍັງເປັນແພລະຕະຟອມການພັດທະນາທີ່ມີປະສິດທິພາບທີ່ເຫມາະສົມສໍາລັບຄູ່ຮ່ວມງານ Iridium ເພື່ອສ້າງແອັບພລິເຄຊັນ, ຂະຫຍາຍຄວາມສາມາດໃນການສື່ສານຕື່ມອີກໃນສະຖານທີ່ຫ່າງໄກສອກຫຼີກ.
ລາຄາບໍ່ແພງ
Iridium GO! ເປັນການແກ້ໄຂທີ່ມີລາຄາບໍ່ແພງສໍາລັບການເຊື່ອມຕໍ່ທົ່ວໂລກ, ໃຫ້ມູນຄ່າທີ່ໂດດເດັ່ນເມື່ອທຽບກັບທາງເລືອກອື່ນໆ. ມັນຂະຫຍາຍ ແລະຂະຫຍາຍອຸປະກອນທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ທີ່ມີຢູ່ຂອງທ່ານ, ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບລະບົບປະຕິບັດການ Apple ແລະ Android, ແລະລົບລ້າງຄ່າບໍລິການໂຣມມິງ. ມັນຊ່ວຍໃຫ້ການເຊື່ອມຕໍ່ຖືກແບ່ງປັນລະຫວ່າງຜູ້ໃຊ້ຫຼາຍໆຄົນແລະໄດ້ຮັບການສະຫນັບສະຫນູນໂດຍແຜນການທີ່ມີລາຄາຖືກທີ່ຮັກສາຄ່າໃຊ້ຈ່າຍຂອງສຽງແລະຂໍ້ມູນທີ່ເຫມາະສົມ.
ດຽວນີ້ອຸປະກອນມືຖືຂອງເຈົ້າຈະເຮັດວຽກໄດ້ທຸກບ່ອນໃນໂລກ
Iridium GO! ສ້າງການເຊື່ອມຕໍ່ທົ່ວໂລກທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ຄັ້ງທໍາອິດສໍາລັບການສື່ສານສຽງແລະຂໍ້ມູນໃນໂທລະສັບສະຫຼາດຂອງທ່ານແລະເຖິງ 5 ອຸປະກອນມືຖື. ບໍ່ຕ້ອງກັງວົນ. ບໍ່ມີຄ່າບໍລິການໂຣມມິງ. ພຽງແຕ່ເຊື່ອມຕໍ່ແລະການສໍາພັດ, ບ່ອນໃດກໍຕາມທີ່ທ່ານຢູ່, ທຸກຄັ້ງທີ່ທ່ານຕ້ອງການ.
ຂັບເຄື່ອນໂດຍເຄືອຂ່າຍທີ່ເຂົ້າເຖິງໄດ້ໄກທີ່ສຸດໃນໂລກ, Iridium GO ຂະໜາດກະທັດຮັດ, ແຂງແຮງ ແລະເຄື່ອນທີ່! ຂະຫຍາຍຄວາມສາມາດຂອງອຸປະກອນສ່ວນຕົວຂອງທ່ານຢ່າງຫຼວງຫຼາຍໂດຍການສ້າງການເຊື່ອມຕໍ່ Wi-Fi ທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ບໍ? ທຸກບ່ອນໃນໂລກ. ພຽງແຕ່ພິກເສົາອາກາດແລ້ວໄປ!
ການເຊື່ອມຕໍ່ທີ່ສໍາຄັນສໍາລັບທຸກຄົນ
ບໍ່ວ່າທ່ານຈະໄປໃສ, ຄວາມສາມາດໃນການດໍາເນີນທຸລະກິດ, ເຊື່ອມຕໍ່ກັບຫມູ່ເພື່ອນແລະຄອບຄົວ, ການເຂົ້າເຖິງຂໍ້ມູນຂ່າວສານ, ຕອບສະຫນອງຢ່າງໄວວາກັບສະຖານະການໃດຫນຶ່ງຫຼືພຽງແຕ່ຢູ່ໃນການຕິດຕໍ່ແມ່ນສໍາຄັນສະເຫມີ.
Iridium GO! ເຮັດໃຫ້ການສື່ສານທົ່ວໂລກງ່າຍຂຶ້ນສໍາລັບ:
- ນັກບິນ, ເຮືອແລະບັນທຸກ
- ນັກຜະຈົນໄພ ແລະນັກສຳຫຼວດ
- ຊາວຫ່າງໄກສອກຫຼີກແລະພັກຜ່ອນ
- ສຸກເສີນແລະຜູ້ຕອບໂຕ້ຄັ້ງທໍາອິດ
- ນັກທ່ອງທ່ຽວທົ່ວໂລກ ແລະທຸລະກິດ
- ວິສາຫະກິດທົ່ວໂລກ
- ຜູ້ບໍລິຫານ ແລະ ນັກການທູດ
- ພາລະກິດຕ່າງປະເທດ
- ລັດຖະບານ ແລະ ອົງການ NGOs
- ການເຄື່ອນໄຫວທາງການທະຫານ
ຂໍ້ມູນສະເພາະ
ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະຄວາມທົນທານ:
ຄວາມແຂງແກ່ນລະດັບທະຫານ (MIL-STD 810F)
ງ່າຍທີ່ຈະນໍາໃຊ້
ການອອກແບບທີ່ຫມັ້ນຄົງ, ຮາບພຽງ
ປີ້ນເສົາອາກາດ
ການສະແດງເມນູ / ສະຖານະການໃນຕົວ
ປ່ຽນແປງໄດ້
ອຸປະກອນ Wi-Fi ພ້ອມແລ້ວ
App API ສໍາລັບນັກພັດທະນາ
ເວທີອຸປະກອນເສີມທີ່ເຂັ້ມແຂງ
ກະລຸນາບັນທຶກ
The Iridium GO! ແມ່ນເຊື່ອມຕໍ່ກັບອິນເຕີແນັດຢູ່ທີ່ 2.4kbps, ເຊິ່ງແມ່ນໜຶ່ງສ່ວນສີ່ຂອງໂມເດັມ dial up 9.6kbps. ດັ່ງນັ້ນ, ຄວາມສາມາດທາງອິນເຕີເນັດຂອງມັນຖືກຈໍາກັດພຽງແຕ່ອີເມລ໌ Iridium ແລະແອັບຯອື່ນໆຈໍານວນຫນຶ່ງທີ່ຖືກອອກແບບມາໂດຍສະເພາະສໍາລັບການເຮັດວຽກກັບ Iridium GO!. ສໍາລັບອຸປະກອນຂໍ້ມູນ, ກະລຸນາ ຄລິກທີ່ນີ້ .
Specifications
| ຮູບແບບ | GO! |
|---|---|
| ພາກທີ # | AHKT1301 |
| PRODUCT TYPE | ໂທລະສັບດາວທຽມ |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | 100% GLOBAL |
| ຍີ່ຫໍ້ | IRIDIUM |
| ເຄືອຂ່າຍ | IRIDIUM |
| ການບໍລິການ | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| ໃຊ້ປະເພດ | PORTABLE |
| ຄວາມຖີ່ | L BAND (1-2 GHz) |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C |
| ຄວາມໄວຂອງຂໍ້ມູນ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ຄຸນລັກສະນະ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| ໃບຢັ້ງຢືນ | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, ITU, RoHS |
| CONSTELLATION | 66 ດາວທຽມ |
| ເວລາສົນທະນາ | UP TO 5.5 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 15.5 HOURS |
| ប្រវែង | 114 mm (4.5") |
| ກວ້າງ | 83 mm (3.25") |
| ຄວາມເລິກ | 32 mm (1.25") |
| ນ້ຳໜັກ | 304 grams (10.72 oz) |
What's included
ແມ່ນຫຍັງຢູ່ໃນກ່ອງ?
- Iridium GO! ອຸປະກອນ
- ຫມໍ້ໄຟ
- Universal AC Travel Charger
- ສາກໄຟ USB/ສາຍຂໍ້ມູນ
- ຜູ້ດັດແປງສາກົນ (4x)
- ອະແດບເຕີ AC (ເຄື່ອງສາກລົດ)
- ການປົກຫຸ້ມຂອງປ້ອງກັນ
- ຄູ່ມືຜູ້ໃຊ້
- ປື້ມຂໍ້ມູນຂ່າວສານທາງດ້ານກົດໝາຍ
- ແຜ່ນພັບບໍລິການສຸກເສີນ GEOS
Iridium GO! ແຜນທີ່ການຄຸ້ມຄອງທົ່ວໂລກ

Iridium ໃຫ້ບໍລິການການສື່ສານທີ່ສໍາຄັນໄປແລະຈາກເຂດຫ່າງໄກສອກຫຼີກທີ່ບໍ່ມີຮູບແບບການສື່ສານອື່ນໆທີ່ມີຢູ່. ຂັບເຄື່ອນໂດຍກຸ່ມດາວໂລກທີ່ມີຄວາມຊັບຊ້ອນທີ່ເປັນເອກະລັກຂອງດາວທຽມວົງໂຄຈອນໂລກຕ່ໍາ (LEO) 66 ດວງ, ເຄືອຂ່າຍ Iridium® ສະຫນອງການເຊື່ອມຕໍ່ສຽງ ແລະຂໍ້ມູນທີ່ມີຄຸນນະພາບສູງຜ່ານພື້ນຜິວທັງໝົດຂອງດາວເຄາະ, ລວມທັງທົ່ວສາຍການບິນ, ມະຫາສະໝຸດ, ແລະເຂດຂົ້ວໂລກ. ຮ່ວມກັນກັບລະບົບນິເວດຂອງບໍລິສັດຄູ່ຮ່ວມງານ, Iridium ສະຫນອງການປະກອບຄວາມຄິດສ້າງສັນແລະອຸດົມສົມບູນຂອງການແກ້ໄຂທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ສໍາລັບຕະຫຼາດທີ່ຕ້ອງການການສື່ສານທົ່ວໂລກຢ່າງແທ້ຈິງ.
ຫ່າງຈາກໂລກພຽງແຕ່ 780 ກິໂລແມັດ, ຄວາມໃກ້ຊິດຂອງເຄືອຂ່າຍ LEO ຂອງ Iridium ຫມາຍເຖິງການປົກຫຸ້ມຂອງເສົາ-ຫາເສົາ, ເສັ້ນທາງສາຍສົ່ງທີ່ສັ້ນກວ່າ, ສັນຍານທີ່ເຂັ້ມແຂງກວ່າ, ຄວາມຊັກຊ້າຕ່ໍາ, ແລະເວລາລົງທະບຽນສັ້ນກວ່າດາວທຽມ GEO. ຢູ່ໃນອາວະກາດ, ແຕ່ລະດາວທຽມ Iridium ໄດ້ຖືກເຊື່ອມຕໍ່ເຖິງສີ່ອັນອື່ນເພື່ອສ້າງເຄືອຂ່າຍແບບເຄື່ອນໄຫວທີ່ສົ່ງການຈະລາຈອນລະຫວ່າງດາວທຽມເພື່ອຮັບປະກັນການຄຸ້ມຄອງທົ່ວໂລກ, ເຖິງແມ່ນວ່າລະບົບທ້ອງຖິ່ນແບບດັ້ງເດີມບໍ່ສາມາດໃຊ້ໄດ້.