ໂທລະສັບດາວທຽມ Thuraya XT-LITE
Out of stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- THURAYA
- ຮູບແບບ:
- XT LITE
- ORIGIN:
- ເກົາຫລີໃຕ້
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for US$587,95 each and save 2%
- Buy 5 for US$575,95 each and save 4%
- Buy 10 for US$569,95 each and save 5%
- Buy 20 for US$563,95 each and save 6%
- Buy 50 for US$557,95 each and save 7%
- Buy 100 for US$551,95 each and save 8%
ໂທລະສັບດາວທຽມ Thuraya XT-LITE
Thuraya XT-LITE ສະຫນອງການເຊື່ອມຕໍ່ໂທລະສັບດາວທຽມທີ່ເຊື່ອຖືໄດ້ດ້ວຍມູນຄ່າທີ່ບໍ່ສາມາດເອົາຊະນະໄດ້. ມັນຖືກອອກແບບມາສໍາລັບຜູ້ໃຊ້ທີ່ຄິດຄ່າໃຊ້ຈ່າຍທີ່ຕ້ອງການເຊື່ອມຕໍ່ຢ່າງປອດໄພ, ໂດຍບໍ່ມີການປະນີປະນອມໃນການເຊື່ອມຕໍ່ທີ່ຊັດເຈນແລະບໍ່ຕິດຂັດ. ມັນແມ່ນງ່າຍທີ່ຈະນໍາໃຊ້ຫຼາຍ. ທ່ານສາມາດໂທຫາໂທລະສັບແລະສົ່ງຂໍ້ຄວາມ SMS ໃນໂຫມດດາວທຽມ, ບໍ່ວ່າທ່ານຈະຂ້າມທະເລຊາຍ, ແລ່ນເຮືອຢູ່ໃນທະເລຫຼືປີນພູ.
ໂທແລະຂໍ້ຄວາມໃນໂຫມດດາວທຽມ
ໂທອອກ ແລະສົ່ງຂໍ້ຄວາມ SMS ໃນຮູບແບບດາວທຽມທຸກຄັ້ງທີ່ບໍ່ມີເຄືອຂ່າຍທາງບົກ. ເສົາອາກາດ omni-directional ກ້າວຫນ້າຮັບປະກັນການສື່ສານທີ່ບໍ່ມີການລົບກວນ, ສະເຫນີຟັງຊັນການຍ່າງແລະເວົ້າແບບບໍ່ມີຮອຍຕໍ່ສໍາລັບການໂທຫາໃນເວລາໄປ.
ແບດເຕີລີ່ທີ່ຍາວນານ
Thuraya XT-LITE ຊ່ວຍໃຫ້ການສື່ສານທີ່ໜ້າເຊື່ອຖືໄດ້ດ້ວຍແບັດເຕີຣີທີ່ຍາວນານ ເຊິ່ງໃຫ້ເວລາລົມກັນເຖິງ 6 ຊົ່ວໂມງ ແລະເວລາສະແຕນບາຍເຖິງ 80 ຊົ່ວໂມງ.
ຄວາມງ່າຍຂອງການການນໍາໃຊ້
ພຽງແຕ່ສາກໂທລະສັບຂອງທ່ານ ແລະຮັບປະກັນວ່າຊິມກາດຂອງເຈົ້າເຮັດວຽກໄດ້. ມັນງ່າຍດາຍນັ້ນ. ຈາກນັ້ນທ່ານສາມາດຂຽນໂປຣແກຣມ Thuraya XT-LITE ໃຫ້ເປັນໜຶ່ງໃນ 13 ພາສາທີ່ມີຢູ່ (ພາສາຈີນຕົວຫຍໍ້ແມ່ນມີຢູ່ໃນເຟີມແວແຍກຕ່າງຫາກ).
ສະຫນັບສະຫນູນໂດຍເຄືອຂ່າຍດາວທຽມທີ່ເຂັ້ມແຂງແລະມີອໍານາດທີ່ສຸດ
ເຄືອຂ່າຍດາວທຽມຂອງ Thuraya ມີຊື່ສຽງໂດ່ງດັງວ່າມີລະບົບດາວທຽມທີ່ໜ້າເຊື່ອຖືທີ່ສຸດ, ລວມທັງປະມານ 160 ປະເທດ ຫຼື 2/3 ຂອງໂລກ. Thuraya XT-LITE ຊ່ວຍໃຫ້ທ່ານສາມາດຮັບການແຈ້ງເຕືອນການໂທໄດ້ເຖິງແມ່ນວ່າມີເສົາອາກາດດາວທຽມຖືກຍຶດໄວ້, ເຮັດໃຫ້ທ່ານເຊື່ອມຕໍ່ໄດ້ຕະຫຼອດເວລາ.
ຄຸນນະສົມບັດເພີ່ມເຕີມ ປະກອບມີ: ປື້ມທີ່ຢູ່, ໂມງປຸກ, ເຄື່ອງຄິດເລກ, ປະຕິທິນ, ບັນທຶກການໂທ, ການໂທປະຊຸມ, ກຸ່ມຕິດຕໍ່, ໂທດ່ວນ, ໂມງຈັບເວລາແລະເວລາໂລກ.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| SHIPS FROM | DUBAI, UAE |
| ຮູບແບບ | XT LITE |
| PRODUCT TYPE | ໂທລະສັບດາວທຽມ |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| ຍີ່ຫໍ້ | THURAYA |
| ເຄືອຂ່າຍ | THURAYA |
| ການບໍລິການ | THURAYA VOICE |
| ໃຊ້ປະເພດ | ມືຖື |
| ປະເພດອຸປະກອນເສີມ | HANDSET |
| ຄວາມຖີ່ | L BAND (1-2 GHz) |
| ຄວາມໄວຂອງຂໍ້ມູນ | N/A |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| ຄຸນລັກສະນະ | PHONE, TEXT MESSAGING |
| CONSTELLATION | 2 ດາວທຽມ |
| ເວລາສົນທະນາ | UP TO 6 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 80 HOURS |
| ប្រវែង | 128 mm (5.04") |
| ກວ້າງ | 53 mm (2.09") |
| ຄວາມເລິກ | 27 mm (1.06") |
| ນ້ຳໜັກ | 186 grams (6.56 oz) |
ແຜນທີ່ການປົກຫຸ້ມຂອງ Thuraya XT-Lite

ເຄືອຂ່າຍດາວທຽມທີ່ເຂັ້ມແຂງຂອງ Thuraya ສະຫນອງການຄຸ້ມຄອງໃນສະຖານທີ່ຫ່າງໄກສອກຫຼີກທີ່ສຸດ, ຮັບປະກັນການສື່ສານດາວທຽມທີ່ບໍ່ມີຄວາມແອອັດທີ່ຈະເຮັດໃຫ້ທ່ານເຊື່ອມຕໍ່ຕະຫຼອດເວລາ. ຈາກການອອກແບບດາວທຽມທີ່ມີນະວັດຕະກໍາໄປສູ່ຄວາມຫນ້າເຊື່ອຖືຂອງແຕ່ລະອຸປະກອນ Thuraya ແລະອຸປະກອນເສີມ, ພວກເຮົາສະຫນອງການແກ້ໄຂການສື່ສານດາວທຽມທີ່ເຫນືອກວ່າຂອບເຂດຂອງລະບົບເທິງບົກແລະເຄືອຂ່າຍໂທລະສັບມືຖື.
ເຄືອຂ່າຍ Thuraya ບໍ່ໄດ້ກວມເອົາພາກເຫນືອຫຼືພາກໃຕ້ຂອງອາເມລິກາ.