Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE Cellular Modem (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- ຍີ່ຫໍ້:
- COBHAM
- ພາກທີ #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- ເດນມາກ
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE Cellular Modem (403756A-00500)
ໂດຍພຽງແຕ່ເຊື່ອມຕໍ່ໂມເດັມ LTE ຢູ່ດ້ານຫຼັງຂອງ EXPLORER 540 , terminal ສາມາດໃຊ້ເຄືອຂ່າຍໂທລະສັບມືຖືທ້ອງຖິ່ນເປັນທາງເລືອກ BGAN, ມີຄວາມລົ້ມເຫຼວອັດຕະໂນມັດລະຫວ່າງ BGAN ແລະເຄືອຂ່າຍໂທລະສັບມືຖື.
ໂມເດັມ LTE ໄດ້ຖືກຈັດປະເພດລົດຍົນ ແລະ ອອກແບບມາເພື່ອສະພາບແວດລ້ອມທີ່ໂຫດຮ້າຍ ທີ່ມີລະດັບອຸນຫະພູມທີ່ເພີ່ມຂຶ້ນຈາກ -40 ຫາ +85 ອົງສາເຊ, ແລະມັນເຂົ້າເຖິງຄວາມໄວໄດ້ເຖິງ 150 Mbps ດ້ວຍ LTE Cat. 4.
Specifications
| ພາກທີ # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE M2M |
| ພື້ນທີ່ນຳໃຊ້ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ຍີ່ຫໍ້ | COBHAM |
| ເຄືອຂ່າຍ | INMARSAT |
| ການບໍລິການ | INMARSAT BGAN M2M |
| ໃຊ້ປະເພດ | FIXED |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| ប្រវែង | 85 mm |
| ກວ້າງ | 85 mm |
| ຄວາມເລິກ | 40 mm |
| ນ້ຳໜັກ | 380 grams |