Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station Bundle (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| BAHAGI # | 9555ID-SB |
|---|---|
| URI NG PRODUKTO | SATELLITE PHONE |
| LUGAR NG PAGGAMIT | 100% GLOBAL |
| TATAK | BEAM |
| NETWORK | IRIDIUM |
| SERBISYO | IRIDIUM VOICE |
| URI NG GAMITIN | FIXED, MARITIME, SASAKYAN |
| URI NG ACCESSORY | BUNDLE |
| OPERATING TEMPERATURE | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| COMPATIBLE SA | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELLASYON | 66 SATELLITE |
| HABA | 20 cm (7.9") |
| LAWAK | 7.5 cm (3") |
| LALIM | 6.5 cm (2.6") |
| TIMBANG | 0.32 kg |
Na sa kahon:
Beam IntelliDOCK 9555
Ram-mount steel mounting bracket
Interface at mga power cable
User Manual
Manual sa Pag-install