Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Empty Dome & Baseplate Assembly Empty Dome & Baseplate Assembly (S2-6110)
calcActive())">
In stock
- TATAK:
- INTELLIAN
- MODELO:
- i6 EMPTY DOME
- BAHAGI #:
- S2-6110
- ORIGIN:
- Timog Korea
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-Empty-Dome
$1,576.00
Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Empty Dome & Baseplate Assembly Empty Dome & Baseplate Assembly (S2-6110)

Specifications
| DELIVERY MULA SA | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODELO | i6 EMPTY DOME |
| BAHAGI # | S2-6110 |
| URI NG PRODUKTO | SATELLITE TV |
| LUGAR NG PAGGAMIT | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| TATAK | INTELLIAN |
| NETWORK | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK, SKY BRAZIL, TELUS SATELLITE TV |
| URI NG GAMITIN | MARITIME |
| URI NG ACCESSORY | DOME |
| LAKI NG ANTENNA | 37 cm (14.6 inch) |
| OPERATING TEMPERATURE | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| RADOME HEIGHT | 70 cm (27.6 inch) |
| RADOME DIAMETER | 72 cm (28.3 inch) |
Support
Write a Review