Beam IsatDock2 MARINE برای Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
[
"ایستگاه داکینگ هوشمند BEAM IsatDock2 MARINE برای Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
BEAM IsatDock2 MARINE یک ایستگاه داکینگ هوشمند با درجه IP54 است که به طور خاص برای کاربردهای دریایی طراحی شده است. داک MARINE خدمات صوتی را از طریق بلوتوث، RJ11/POTS، بلندگوی بدون دست و یا گوشی خصوصی فعال پشتیبانی میکند. IsatPhone 2 به طور کامل در واحد داک قرار دارد در حالی که هنوز دسترسی و عملکرد کامل را به کاربر میدهد.
IsatDock2 MARINE از عملکرد هشدار شخصی و هشدار کمک IsatPhone 2 پشتیبانی میکند. پیامهای هشدار شخصی میتوانند با فشار یک دکمه روی IsatDock2 MARINE فعال شوند. این پیام به سرعت موقعیت GPS شما و همچنین پیام از پیش پیکربندی شده شما را از طریق SMS یا ایمیل ارسال میکند. داک MARINE همچنین از نصب یک آویز خارجی یا دکمه هشدار که میتواند در یک مکان مناسب نصب شود، پشتیبانی میکند.
IsatDock2 MARINE اجازه میدهد تا گوشی IsatPhone 2 در انواع مختلفی از کاربردهای دریایی استفاده شود، رابط RJ11/POTS هوشمند امکان کابلکشی تا 600 متر را برای اتصال گوشیهای استاندارد با سیم، بیسیم یا DECT فراهم میکند یا به طور جایگزین با یک سیستم PBX که زنگ، مشغول و تن شمارهگیری استاندارد مانند یک شبکه تلفن استاندارد را ارائه میدهد، متصل میشود.
گوشی IsatPhone 2 به طور ایمن در داک قرار میگیرد، ویژگیهای آن شامل شارژ تلفن، پورت داده USB، زنگ داخلی و امکان اتصال دائمی آنتن و برق به داک برای استفاده آماده است." ]
Specifications
| مدل | ISATDOCK2 MARINE |
|---|---|
| قسمت # | ISD2Marine |
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| منطقه استفاده | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| نام تجاری | BEAM |
| شبکه | INMARSAT |
| سرویس | INMARSAT VOICE |
| استفاده از TYPE | دریایی |
| نوع لوازم جانبی | DOCKING STATION |
| دمای عملیات | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
Beam IsatDock2 Marine Features:
• شارژ IsatPhone 2
• رابط RJ11/POTS
• ادغام PABX
• پشتیبانی از هشدار کمک و ردیابی از طریق IsatPhone 2
• گارانتی تعمیر/تعویض 2 ساله
• گوشی خصوصی فعال
• بلندگوی داخلی با قابلیت هندزفری
• زنگ داخلی قابل تنظیم
• قابلیت بیصدا
• LED وضعیت با روشنایی قابل تنظیم
• دسترسی به دادههای USB
• شامل آداپتورهای IsatDock2 (2x)
What's included
Beam IsatDock2 Marine محتویات جعبه:
- IsatDock2 MARINE
- 2 x آداپتور IsatDock2
- بسته پلاگ 110-240V AC
- گوشی خصوصی
- کابل برق 10-32V DC
- حلقه سیم کشی هشدار 2 متری
- صفحه نصب دیواری
- راهنمای کاربر و راهنمای شروع سریع