Beam IsatDock2 LITE Docking Station for Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2Lite)
In stock
- نام تجاری:
- BEAM
- مدل:
- ISATDOCK 2 LITE
- قسمت #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- چین
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE Docking Station for Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 LITE)
ایستگاه داک Beam IsatDock2 LITE برای IsatPhone 2 اینمارست امکان نصب نیمه دائمی را در انواع کاربردها که نیاز به دسترسی آسان به خدمات استاندارد صوتی و داده برای کاربردهای زمینی و دریایی دارد، فراهم میکند. IsatDock LITE به IsatPhone 2 این امکان را میدهد که همیشه روشن باشد و آماده دریافت تماسهای ورودی باشد، که میتوان آنها را از طریق یک لوازم جانبی بلوتوث یا گوشی خصوصی اختیاری پاسخ داد. در حالی که گوشی در داک قرار دارد، دکمه کمک، هشدار شخصی و قابلیت ردیابی IsatPhone 2 همچنان به طور کامل کار میکند. گوشی IsatPhone 2 به طور ایمن در داک قرار میگیرد، ویژگیهای آن شامل شارژ گوشی، پورت داده USB، زنگ داخلی و امکان اتصال دائمی آنتن و برق به داک است که آماده استفاده است. گوشی IsatPhone 2 به راحتی با فشار یک دکمه در بالای داک وارد و خارج میشود که استفاده از آن را در خارج از داک در صورت نیاز بسیار آسان میکند.
Specifications
| مدل | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| قسمت # | ISD2Lite |
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای |
| نام تجاری | BEAM |
| شبکه | INMARSAT |
| سرویس | INMARSAT VOICE |
| استفاده از TYPE | دریایی, وسیله نقلیه |
| نوع لوازم جانبی | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| طول | 99 mm |
| WIDTH | 76 میلیمتر |
| عمق | 299 mm |
| وزن | 560 grams |