Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Internet Satellite System (403721A-00502)
ترمینال های BGAN | طرح ها | لوازم جانبی | اجاره | پشتیبانی
In stock
- نام تجاری:
- COBHAM
- مدل:
- EXPLORER 325
- قسمت #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Internet Satellite System (403721A-00700)
صدای فشرده و راه حل پهن باند برای وسایل نقلیه
با ترمینال EXPLORER 325 BGAN می توانید از طریق صدا یا داده از طریق Inmarsat BGAN فوراً به دنیا متصل شوید، حتی زمانی که وسیله نقلیه شما در حال حرکت است.
برقراری ارتباط در حین حرکت، توانایی شما را برای انجام کار تضمین می کند و با EXPLORER 325، حتی اگر با سرعت 200 کیلومتر در ساعت سفر می کنید، هرگز از تماس خارج نمی شوید.
اتصال سریع
سرعت داده BGAN را تا 384 کیلوبیت در ثانیه IP استاندارد و تا 128 کیلوبیت در ثانیه استریم، و عملکرد تا ارتفاع 5 درجه را حتی در هنگام حرکت با سرعت در زمین ناهموار، فعال می کند.
از اتصال سریع و اطمینان از عدم قطع شدن آن در هنگام سفر در محیط های خشن بهره مند شوید.
آسان برای استقرار
استقرار EXPLORER 325 بسیار آسان است - کافی است آنتن را روی سقف وسیله نقلیه خود قرار دهید، آن را و رایانه شخصی خود را به ترمینال متصل کنید و یک هاب ارتباطی تلفن همراه دارید.
شما می توانید در کمترین زمان ممکن در دفتر خود باشید. دسترسی به VPN، دریافت ایمیل، مرور وب. با قیمت ثابت و بدون هزینه رومینگ هنگام عبور از مرزها.
فرم فشرده
EXPLORER 325 با قطر 35 سانتیمتر، ارتفاع 12 سانتیمتر و وزن تنها 3.6 کیلوگرم، کوچکترین آنتن BGAN خودروی موجود در بازار را دارد.
اندازه جمع و جور و قیمت EXPLORER 325 برنامه های جدیدی را برای ارتباطات در حال حرکت، از جمله قطار و کامیون، باز می کند.
| ابعاد (H/W/D) | ترانس سیور: 41x231x278mm آنتن: 120/?350mm |
| وزن | ترانس سیور: 2.4 کیلوگرم / آنتن: 4.4 کیلوگرم |
| IP استاندارد | تا 384 کیلوبیت بر ثانیه |
| صدای استاندارد | 4 کیلوبیت بر ثانیه |
| صدای ممتاز | صدای 3.1 کیلوهرتز، 64 کیلوبیت در ثانیه (@elevation > 45؟) |
Specifications
| مدل | EXPLORER 325 |
|---|---|
| قسمت # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| نوع محصول | اینترنت ماهواره ای |
| منطقه استفاده | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| نام تجاری | COBHAM |
| شبکه | INMARSAT |
| سرویس | INMARSAT BGAN |
| استفاده از TYPE | وسیله نقلیه |
| نوع لوازم جانبی | TERMINAL |
| دمای عملیات | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| سرعت داده | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| امکانات | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| گواهینامه ها | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
در سیستم گنجانده شده است
1. آنتن ردیابی خودکار کاملاً یکپارچه
- رنگ سفید
- پایه های مغناطیسی داخلی برای نصب آنتن
2. EXPLORER Land Vehicular Transceiver.
- کابل اترنت استاندارد (2 متر/6.6 فوت)
- کیت شروع کار - راهنمای شروع سریع، سی دی همراه با دفترچه راهنما
- کابل ورودی 12/24 VDC
- کابل آنتن، کواکس با کانکتور TNC (2.7 متر/8.8 فوت)
3. گوشی IP Thrane با سیم پیچ و Cradle و Coiled Cable.
مخصوص نوع 403721A-00520:
- GNSS: فقط GPS - بدون پشتیبانی از Glonass، Beidou یا Galileo
- Alphasat: در EMEA کار می کند اما از فرکانس های باند L توسعه یافته تحت Alphasat پشتیبانی نمی کند
نقشه پوشش Inmarsat BGAN

این نقشه انتظارات Inmarsat از پوشش را پس از معرفی تجاری چهارمین منطقه L-Band Inmarsat نشان می دهد. این نشان دهنده تضمین خدمات نیست. در دسترس بودن خدمات در لبه مناطق تحت پوشش بسته به شرایط مختلف در نوسان است.