Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Internet Satellite System (403722A-20002)
ترمینال های BGAN | طرح ها | لوازم جانبی | اجاره | پشتیبانی
In stock
- نام تجاری:
- COBHAM
- مدل:
- EXPLORER 727
- قسمت #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Internet Satellite System (403722A-20002)
آنتن Cobham BGAN EXPLORER 727 روی سقف نصب شده است و به طور مداوم موقعیت های ماهواره را ردیابی می کند که به نوبه خود یک اتصال پهن باند با سرعت بالا را در همه زمان ها فراهم می کند.
پهنای باند پرسرعت در حال حرکت
آنتن به طور خودکار موقعیت های ماهواره را ردیابی می کند و امکان اتصال پرسرعت را در حین حرکت فراهم می کند. داده ها و تماس های تلفنی 432 کیلوبیت بر ثانیه - حتی در سرعت های بیش از 200 کیلومتر در ساعت.
ارتباطات سیار
آنتن را روی سقف وسیله نقلیه خود قرار دهید تا آن را به یک مرکز ارتباطی کامل موبایل تبدیل کنید. دسترسی فوری به اینترنت و شبکه های تلفن را فراهم می کند.
پخش زنده - یا ذخیره و ارسال
هم پخش زنده و هم ذخیره و به جلو را تسهیل می کند و امکان انتقال مستقیم از نقاط داغ جهان را فراهم می کند. از بالاترین نرخ پخش موجود در BGAN با BGAN X-Stream زمانی که ترمینال ساکن است (در حالت مکث) استفاده کنید.
Specifications
| مدل | EXPLORER 727 |
|---|---|
| قسمت # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| نوع محصول | اینترنت ماهواره ای |
| منطقه استفاده | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| نام تجاری | COBHAM |
| شبکه | INMARSAT |
| سرویس | INMARSAT BGAN |
| استفاده از TYPE | وسیله نقلیه |
| نوع لوازم جانبی | TERMINAL |
| دمای عملیات | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| امکانات | INTERNET |
What's included
در سیستم گنجانده شده است
1. آنتن ردیابی خودکار کاملاً یکپارچه (سفید)
2. EXPLORER Land Vehicular Transceiver
- کابل اترنت استاندارد (5 متر/16.4 فوت)
- کابل ورودی 12/24 VDC (6 متر/19.7 فوت)
- کابل های آنتن، COAX با اتصال دهنده TNC (2،7 متر/8.8 فوت، 8 متر/26 فوت)
- کیت شروع - راهنمای شروع سریع، سی دی همراه با دفترچه راهنما
3. 403670A-00500: گوشی IP با سیم کشی و کابل سیم پیچ
4. کیت نصب آنتن (ثابت / ریلی)
نقشه پوشش Inmarsat BGAN

این نقشه انتظارات Inmarsat از پوشش را پس از معرفی تجاری چهارمین منطقه L-Band Inmarsat نشان می دهد. این نشان دهنده تضمین خدمات نیست. در دسترس بودن خدمات در لبه مناطق تحت پوشش بسته به شرایط مختلف در نوسان است.