رادیو ماهواره ای ICOM IC-SAT100 PTT
In stock
- نام تجاری:
- ICOM
- مدل:
- IC-SAT100
- ORIGIN:
- ژاپن
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-IC-SAT100-PTT
رادیو ماهواره ای ICOM IC-SAT100 PTT
ICOM IC-SAT100 از طریق SATELLITE PTT (Push-To-Talk) کار می کند که یک سیستم رادیویی دو طرفه است که از شبکه ماهواره ای Iridium® استفاده می کند. می توان از آن به عنوان یک ابزار ارتباطی در مناطق دورافتاده و ایزوله که زیرساخت شبکه تلفن همراه یا تلفن ثابت وجود ندارد استفاده کرد. حتی اگر زیرساخت شبکه زمینی توسط بلایای انسانی یا طبیعی غیرقابل استفاده شود، SATELLITE PTT می تواند یک پشتیبان پایدار، مستقل از شبکه های دیگر ارائه دهد. علاوه بر این، برخلاف تلفن های ماهواره ای، کاربران IC-SAT100 می توانند بلافاصله با فشار دادن دکمه انتقال (PTT) با همه رادیوهای یک گروه گفتگو شروع به صحبت کنند.
رادیو ماهواره ای ICOM IC-SAT100 PTT از طریق مرکز فرماندهی Iridium® موجود سریع و آسان راه اندازی می شود و تا 15 گروه گفتگو را پشتیبانی می کند. گروههای گفتگو را میتوان به اشتراک گذاشت تا قابلیت همکاری جهانی را بین کاربران فراهم کند، حتی در صورت استفاده از گوشیهای مختلف Iridium® PTT.
رادیو ماهواره ای ICOM IC-SAT100 PTT ویژگی های کلیدی زیر را ارائه می دهد:
بدنه ضد آب، ضد گرد و غبار و بادوام - ضد آب IP67 (عمق 1 متری آب به مدت 30 دقیقه) و محافظت در برابر گرد و غبار را ارائه می دهد که آن را برای استفاده در محیط های خشن در فضای باز ایده آل می کند. این رادیو همچنین مشخصات MIL-STD 810G را برآورده میکند و دارای محدوده دمایی از -30 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد (22- درجه فارنهایت تا 140 درجه فارنهایت) است.
کلید اضطراری داخلی - یک دکمه آسان برای یافتن می تواند برای مواقع اضطراری استفاده شود. امکان انتقال تماس اضطراری به کاربران از پیش برنامه ریزی شده
صدای قدرتمند - صدای 1500 مگاواتی که از بلندگوی داخلی ارائه میشود، حتی در محیطهای پر سر و صدا، ارتباطی با صدای بلند و واضح را فراهم میکند.
عمر باتری طولانی مدت - بسته باتری لیتیوم یون (Li-ion) ارائه شده تا 14.5 ساعت کار می کند.
ارتباطات ایمن - مکالمات ایمن را با رمزگذاری AES 256 بیتی فراهم می کند.
ویژگی های دیگر عبارتند از:
نمایش چند زبانه (انگلیسی، چینی، فرانسوی، ژاپنی و اسپانیایی)
کانکتور آنتن نوع SMA برای یک آنتن خارجی اختیاری
عملکرد AquaQuake، هر گونه آب ورودی را که ممکن است به گریل بلندگوی دستگاه نفوذ کند را پاک می کند
شارژ USB (نوع USB Micro-B)
Specifications
| مدل | IC-SAT100 |
|---|---|
| نوع محصول | SATELLITE PTT |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | ICOM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM PTT |
| استفاده از TYPE | pegang tangan |
| نوع لوازم جانبی | HANDSET |
| دمای عملیات | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54, IP 55, IP 67 |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| امکانات | GPS, SOS, BLUETOOTH |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| HEIGHT | 135 mm (5,3 pouces) |
| WIDTH | 57.8 mm (2.3 inch) |
| عمق | 32,8 mm (1,3 pouces) |
| وزن | 360 grammes (12,7 oz) avec BP-300 et antenne |
What's included
موارد شامل:
- رادیو ماهواره ای ICOM IC-SAT100 PTT
- بسته باتری، BP-300
- گیره کمربند، MBB-5
- آنتن، FA-S102U
- شارژر رومیزی BC-241
- آداپتور برق متناوب، BC-242