Iridium Extreme PTT Push To Talk Satellite Phone (FPKT1401)
In stock
- نام تجاری:
- IRIDIUM
- مدل:
- 9575 PTT
- قسمت #:
- FPKT1901
- ORIGIN:
- تایلند
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-PPT-Push-To-Talk
تلفن ماهواره ای Push To Talk Iridium 9575 PTT + ارسال رایگان!!!
برای Push-To-Talk ساخته شده است
برای ارتباطات تیمی، Iridium Extreme® PTT به گونهای مهندسی شده است که از کاربران با شدت بالا در برخی از سختترین شرایط، در همه جای کره زمین پشتیبانی میکند. Iridium Extreme® PTT که با حالت Push-to-Talk طراحی شده هوشمندانه، بلندگوی گسترش یافته، دکمه PTT تقویت شده و باتری با ظرفیت زیاد بهبود یافته است، ارتباطات قابل اعتماد و جهانی را به سطح بعدی ارتقا می دهد. رابط کاربری بصری دسترسی سریع به چندین سرویس ارتباطی از جمله تماس صوتی، پیامک و SOS را در حالت تلفن و حالت PTT فراهم میکند و به شما امکان میدهد در هر نقطه از کره زمین به صورت فوری و ایمن با تیم خود ارتباط برقرار کنید.
فشار به صحبت. تکامل یافته است.
فقط ایریدیوم میتواند فشار به صحبت را آنطور که باید ارائه کند – سریع، ساده و قابل انطباق با موقعیتهای در حال تکامل با قدرت شبکه ماهوارهای جهانی Iridium.
در حالت PTT، تیمهای شما به ویژگیهای بینظیر آگاهی از موقعیت و کنترل دسترسی دارند، از جمله:
• ثبت نام خودکار
• برنامه نویسی گروه گفتگوی بدون سیم
• وضعیت خدمات PTT
• انتخاب و نظارت گروه گفتگوی پویا
• شناسه سخنگو دستگاه
• فاصله بلندگوی دستگاه و یاتاقان
• اسکن گروه گفتگوی دیداری و صوتی
همه در دورترین شبکه جهان که تیم های شما را قادر می سازد فوراً در جایی که به آن نیاز دارند بدون هزینه و محدودیت های برج ها و تکرارکننده های سنتی زمینی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. مناطق تحت پوشش، امنیت دستگاه و پیکربندی گروه گفتگو را میتوان در صورت نیاز توسط مدیران با استفاده از ابزار مرکز فرماندهی Iridium Push-to-Talk مبتنی بر وب (PTT) تنظیم کرد و پشتیبانی و نگهداری از دستگاههای مستقر در این زمینه را سادهتر کرد.
تحرک همه کاره
برخلاف سیستمهای ماهوارهای PTT قبلی که محدود به استفاده در داخل یا اطراف وسایل نقلیه بودند، Iridium Extreme® PTT یک گوشی ماهوارهای کاملاً متحرک است که انعطافپذیری را برای پشتیبانی از هر محیط ارتباطی فراهم میکند. لوازم جانبی همه کاره از جمله کیفهای حمل روی شانه، ایستگاههای اتصال و آنتنهای خارجی (فروش جداگانه) تضمین میکنند که ارتباطات حیاتی میتواند در هر شرایطی حفظ شود - پیاده، داخل خودرو، کشتی یا هواپیما یا داخل ساختمانها.
سرمایه گذاری Push-to-talk شما در آینده ایمن است
Iridium متعهد به گسترش قابلیت اطمینان و عملکرد ارتباطات جهانی شما در آینده است. دستگاههای Iridium Extreme PTT شما به گونهای طراحی شدهاند که با شبکه فعلی Iridium® و Iridium NEXT، صورت فلکی نسل بعدی پیشگام Iridium متشکل از 66 ماهواره کمزمینی به هم پیوسته، با پرتابهای برنامهریزی شده در سال 2015 سازگار باشند. ما متعهد هستیم که اطمینان حاصل کنیم که سرمایهگذاریهایی که امروز انجام میدهید همچنان بر روی شبکه با قابلیت اطمینان بالا و ماموریت حیاتی Iridium پشتیبانی میشوند.
Specifications
| مدل | 9575 PTT |
|---|---|
| قسمت # | FPKT1901 |
| نوع محصول | تلفن ماهواره ای, SATELLITE PTT |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | IRIDIUM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM PTT |
| استفاده از TYPE | pegang tangan |
| نوع لوازم جانبی | HANDSET |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| دمای عملیات | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| سرعت داده | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, FRENCH, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| امکانات | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| گواهینامه ها | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| وقت مکالمه | UP TO 6.5 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 54 HOURS |
| طول | 140 mm (5.5") |
| WIDTH | 60 mm (2.36") |
| عمق | 32 mm (1.26") |
| وزن | 268 grams (9.45 oz) |
Feature
Iridium 9575 PTT Push To Talk
- همه چیز در Iridium Extreme® به علاوه عملکرد فشار به صحبت ارائه می شود
- قابلیت های جهانی PTT و گروه های گفتگوی قابل تنظیم
- یک دکمه PTT تقویت شده
- یک بلندگو با صدای بالا
- قابلیت ارسال پیامک و ایمیل پیشرفته
- خدمات مبتنی بر موقعیت مکانی مجهز به GPS
- دسترسی SOS در حالت تلفن
- مدت زمان باتری حالت تلفن: در حالت آماده به کار تا (54) ساعت. زمان مکالمه تا (6.5) ساعت
- مدت زمان باتری حالت PTT: آماده به کار تا (16.5) ساعت. زمان مکالمه تا (5) ساعت
What's included
در جعبه چیست؟
- دستگاه Iridium Extreme PTT
- باتری با ظرفیت بالا
- شارژر مسافرتی با آداپتورهای بین المللی
- شارژر ماشین
- کیف چرمی
- کابل داده USB
- راهنمای کاربری
- آداپتورهای جانبی (2x)
- آنتن مغناطیسی سوار بر خودرو با کابل 5
- گوشی هندزفری با میکروفون
نقشه پوشش جهانی Iridium Push To Talk (PTT).

Iridium خدمات ارتباطی ضروری را به و از مناطق دورافتاده که در آن هیچ شکل دیگری از ارتباط در دسترس نیست، ارائه می دهد. شبکه Iridium® که توسط یک صورت فلکی جهانی پیچیده و منحصر به فرد متشکل از 66 ماهواره مدار پایین زمین (LEO) به صورت متقابل پیوند خورده است، اتصالات صوتی و داده ای با کیفیت بالا را در کل سطح سیاره، از جمله در مسیرهای هوایی، اقیانوس ها و مناطق قطبی فراهم می کند. ایریدیوم همراه با اکوسیستم شرکتهای شریک خود، مجموعهای خلاقانه و غنی از راهحلهای قابل اعتماد را برای بازارهایی ارائه میکند که به ارتباطات واقعاً جهانی نیاز دارند.
در فاصله 780 کیلومتری از زمین، نزدیکی شبکه LEO ایریدیوم به معنای پوشش قطب به قطب، مسیر انتقال کوتاه تر، سیگنال های قوی تر، تأخیر کمتر و زمان ثبت کوتاه تر از ماهواره های GEO است. در فضا، هر ماهواره ایریدیوم به چهار ماهواره دیگر متصل است و شبکهای پویا ایجاد میکند که ترافیک را بین ماهوارهها هدایت میکند تا پوشش جهانی را تضمین کند، حتی در جایی که سیستمهای محلی سنتی در دسترس نیستند.