سیستم آنتن دریایی Intellian GX100 VSAT
Out of stock
- نام تجاری:
- INTELLIAN
- مدل:
- GX100
- ORIGIN:
- کرهٔ جنوبی
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-GX100-VSAT
سیستم آنتن دریایی Intellian GX100 VSAT
ترمینال 1 متری اینمارست گلوبال اکسپرس
GX100 یک ترمینال تثبیت شده دریایی با باند Ka 1 متری است، یک سیستم آماده برای استفاده برای سرویس پهن باند جهانی Xpress (GX) با سرعت بالا از Inmarsat. GX100 که با یک مودم یکپارچه Global Xpress ساخته و عرضه شده است، به راحتی نصب می شود و اتصال با سرعت بالا را در کمترین زمان ارائه می دهد.
اتصال دریایی ساده شده است
Intellian و Inmarsat برای ارائه یک راه حل اتصال با سرعت بالا به آسانی به عنوان Fleet Broadband شریک شده اند. تجهیزات استاندارد و آسان شبکه جهانی واحد رابط کاربری بصری
همه در یک ترمینال زیر عرشه
دارای مودم GX داخلی برای نصب ساده و کاهش نیاز به فضای کلی. Wi-Fi برای مدیریت بیسیم از طریق رایانه شخصی Intellian یا برنامه مدیریت از راه دور تلفن همراه Intellian فعال شده است. سوئیچ اترنت 8 پورت تعبیه شده قابلیت VLAN را در یک قاب رک 19 اینچی از نوع 1U ارائه می دهد. منبع تغذیه AC یکپارچه (بدون نیاز به اجزای اضافی) و صفحه نمایش لمسی پنل جلویی با دکمه های ناوبری آسان.
سرعت فعال سازی سازمانی
صورت فلکی Global Xpress اولین شبکه جهانی ماهواره با توان عملیاتی بالا است که به بازار آمده است. کاربران میتوانند با سرعتهای اندازهگیری شده بر حسب مگابیت، برخلاف کیلوبیت، همه با نرخهای خدمات معقول وصل شوند.
مطابقت با استانداردهای پیشرو در صنعت
سری GX مطابق با مقررات CE و FCC و همچنین EN60945، EN60950، R&TTE و FCC قسمت 15 است. همچنین برای مطابقت با MIL-STD 167 طراحی شده اند.
از در بندر به آنلاین در 4 ساعت
بستهبندی سریع، تسمههای بالابر از قبل، رابط کاربری گرافیکی Aptus Intellian و یک پایانه یکپارچه زیر عرشه (BDT) نصب سریع و آسان سری GX را امکانپذیر میسازد. کاپیتان ها و مدیران ناوگان می توانند برای اتصال سریع کشتی ها و خروج سریع به دریا روی نصب سریع و بدون درد حساب کنند.
راه اندازی با یک لمس
در عرض 30 ثانیه از روشن شدن به اتصال به شبکه می رسد. نیازی به تماس با مرکز عملیات شبکه (NOC) نیست. بدون پیکربندی نصب پست (فایل گزینه) مورد نیاز است. سیستم برای استقرار آسان و سریع از پیش پیکربندی شده است.
سازگاری FB250/500
همه سیستمهای Intellian دارای یک عملکرد LAN Intellian هستند که به همه دستگاههای آنبورد امکان میدهد بدون سختافزار اضافی بهراحتی خارج از جعبه به شبکه متصل شوند. برای اطمینان کامل در خدمات، یا برای راه حل های مدیریت خارج از باند، سری GX به راحتی با پایانه های FB250 یا FB500 Intellian یکپارچه می شود.
پوشش جهانی بدون وقفه
با سری GX، کاربران از پوشش قابل اعتماد و جهانی خدمات سنتی Inmarsat با بیش از دو برابر سرعت و عملکرد بهره مند می شوند.
طراحی بسته بندی شده
ترمینال زیر عرشه Intellian GX100 (BDT) شامل یک مودم Global Xpress یکپارچه و یک آنتن Wi-Fi برای نظارت و کنترل بی سیم ترمینال است. کاربران می توانند با استفاده از رایانه شخصی لپ تاپ یا دستگاه تلفن همراه خود، سیستم خود را از هر نقطه روی کشتی نظارت و پیکربندی کنند.
وب سرور داخلی ترمینال همچنین با امکان دسترسی از راه دور توسط کارکنان پشتیبانی مستقر در ساحل، حل ساده و سریع مسائل فنی را امکان پذیر می کند.
علاوه بر این، سوئیچ اترنت 8 پورت تعبیه شده، اتصال IP راحت را به دستگاههای آماده شبکه روی کشتی فراهم میکند. پس از تکمیل فرآیند نصب ساده، کاربران می توانند در عرض چند دقیقه آنلاین شوند و از یک تجربه اینترنتی قابل اعتماد و پرسرعت لذت ببرند.
Specifications
| مدل | GX100 |
|---|---|
| نوع محصول | اینترنت ماهواره ای |
| منطقه استفاده | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| نام تجاری | INTELLIAN |
| شبکه | INMARSAT |
| سرویس | INMARSAT GX |
| استفاده از TYPE | دریایی |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 100 cm |
| گواهینامه ها | CE COMPLIANCE, FCC |
| وزن | 128 kg (282 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |
نقشه پوشش Inmarsat Global Xpress (GX).

این نقشه پوشش مورد انتظار Inmarsat را پس از معرفی تجاری Inmarsat-5 F4 (I-5 F4) نشان می دهد. موقعیت I-5 F4 نشان داده شده در این نقشه فقط نشان دهنده است. این نقشه تضمینی برای خدمات نیست. پوشش جهانی Xpress ژانویه 2017.