Intellian GX60 Ka-band، 65 سانتی متر (25.6 اینچ) پایانه جهانی Xpress (GX1-62-111)
Out of stock
- نام تجاری:
- INTELLIAN
- مدل:
- GX60
- قسمت #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V60GX-System-V-60-GX
سیستم آنتن دریایی Intellian v60GX VSAT (V60GX)
ترمینال فشرده جهانی Xpress
GX60 یک پایانه تثبیت شده دریایی جمع و جور است که آماده استفاده در سرویس پهن باند جهانی Xpress (GX) اینمارست است. GX60 که با مودم GX یکپارچه ساخته و عرضه شده است، به راحتی نصب می شود و اتصال با سرعت بالا را در کمترین زمان ارائه می دهد.
نصب ساده و سریع
برای سالهای متمادی، ارتقاء سیستمهای ارتباطی ماهوارهای یک چالش لجستیکی بوده است، که اغلب بر اساس در دسترس بودن جرثقیل مبتنی بر ساحل و نیاز به زمان طولانی در بندر است.
اندازه کوچک، طراحی یکپارچه و رابط کاربری بصری GX60 به این معنی است که اپراتورها می توانند ترمینال را در همان مدت زمانی که یک سیستم FleetBroadband نصب و راه اندازی کنند. علاوه بر این، با سرعت 50 مگابیت در ثانیه، GX60 بازگشت سرمایه قوی را ارائه می دهد.
پایانه ارتباطات کامل
تجهیزات استاندارد VSAT زیر عرشه بسته به پیکربندی شبکه، میتوانند کل فضای رک سرور را اشغال کنند. طراحی یکپارچه GX60 چندین مؤلفه را در یک جعبه متراکم میکند و فضای ذخیرهسازی با ارزشی را در کشتی آزاد میکند.
ترمینال زیر عرشه Intellian GX60 (BDT) شامل مودم Global Xpress یکپارچه و یک سوئیچ اترنت 8 پورت است که امکان اتصال مستقیم IP به یک روتر استاندارد Wi-Fi یا دستگاه های آماده شبکه داخلی کشتی را فراهم می کند. پس از اتمام مراحل نصب ساده، کاربران می توانند در عرض چند دقیقه آنلاین شوند.
BDT همچنین مجهز به آنتن Wi-Fi خود است که امکان اتصال بی سیم به رایانه شخصی یا دستگاه تلفن همراه شما را برای نظارت و کنترل ترمینال از طریق نرم افزار Intellian's Aptus فراهم می کند.
Specifications
| مدل | GX60 |
|---|---|
| قسمت # | GX1-62-111 |
| نوع محصول | اینترنت ماهواره ای |
| منطقه استفاده | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| نام تجاری | INTELLIAN |
| شبکه | INMARSAT |
| سرویس | INMARSAT GX |
| استفاده از TYPE | دریایی |
| نوع لوازم جانبی | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 65 cm (25.6 inch) |
| فرکانس | Ka BAND |
| وزن | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
نقشه پوشش Inmarsat Global Xpress (GX).

این نقشه پوشش مورد انتظار Inmarsat را پس از معرفی تجاری Inmarsat-5 F4 (I-5 F4) نشان می دهد. موقعیت I-5 F4 نشان داده شده در این نقشه فقط نشان دهنده است. این نقشه تضمینی برای خدمات نیست. پوشش جهانی Xpress ژانویه 2017.