ماژول هسته ایریدیوم 9523N
In stock
- نام تجاری:
- IRIDIUM
- مدل:
- 9523N
- ORIGIN:
- تایلند
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9523-Core-Module
ماژول هسته ایریدیوم 9523N
کوچکترین، سبکترین و پیشرفتهترین ماژول صوتی و دادهای Iridium تا کنون، Iridium Core 9523 در حال جابجایی مرزهای ارتباطات جهانی است. این ویژگی یکپارچه سازی ساده است و قابلیت های قدرتمندی را ارائه می دهد و فرصت هایی را برای محصولات شریک جدید و بازارهای جدید در سراسر جهان ایجاد می کند.
Iridium Core 9523 کوچکترین، سبکترین و پیشرفتهترین ماژول فرستنده و گیرنده ماهوارهای صدا و داده ایریدیوم است که امکان اتصال سادهتر صدا و داده جهانی را از طریق دورترین شبکه جهان فراهم میکند.
بیش از 90 درصد جمعوجورتر از مدل قبلی ما و دارای رابطهای استاندارد، به راحتی در محصولات شریک جدید ادغام میشود تا به بازارهای مصرفکننده و عمودی که قبلاً خدمات کمتری ارائه میدادند دسترسی پیدا کند - و ارتباطات جهانی را به روشهایی که هرگز تصور نمیشد هدایت کند.
امکانات جدید
ماژول Iridium Core 9523 از پلتفرمهای ارتباطی تک یا چند کاناله برای بازارهای موبایل دریایی، هوانوردی و زمینی گرفته تا دستگاههای هوشمند دستی با قابلیت بسیار بالا و حسگرهای بدون مراقبت، ارتباطات صوتی و دادهای ماهوارهای مقرون به صرفه را ارائه میکند.
قابلیت قدرتمند
Iridium Core 9523 از کلیه خدمات صوتی و داده ایریدیوم پشتیبانی می کند. این قابلیت لازم برای توسعه دستگاه های ارتباطی نوآورانه و ستون فقرات فناوری برای برنامه هایی مانند GPS و خدمات مبتنی بر مکان، Wi-Fi و بلوتوث را ارائه می دهد.
ادغام ساده شده
Iridium Core 9523 دارای کانکتورهای استاندارد، ادغام PCB ساده و فاکتور فرم فوق العاده فشرده است. شرکا می توانند به راحتی Iridium Core 9523 را مستقیماً روی برد برنامه خود نصب کنند - بهینه سازی را از طریق اجزای مشترک و منابع انرژی امکان پذیر می کند.
Specifications
| مدل | 9523N |
|---|---|
| نوع محصول | SATELLITE M2M |
| منطقه استفاده | 100% GLOBAL |
| نام تجاری | IRIDIUM |
| شبکه | IRIDIUM |
| سرویس | IRIDIUM SBD |
| استفاده از TYPE | AVIATION, دریایی, وسیله نقلیه |
| دمای عملیات | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| گواهینامه ها | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| صورت فلکی | 66 ماهواره |
| طول | 70.44 mm |
| WIDTH | 36.04 mm |
| عمق | 8.9 mm |
| وزن | 32 grams |