هات اسپات ماهواره ثورایا WE
In stock
- نام تجاری:
- THURAYA
- قسمت #:
- WE
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-WE-Satellite-Hotspot
یک سیم کارت، هات اسپات دو حالته
Thuraya WE تنها هات اسپات در بازار است که قابلیت حالت دوگانه را ارائه می دهد. با ارائه خدمات داده پهن باند ماهواره ای و LTE که به شما امکان می دهد به راحتی به مناطق تحت پوشش زمینی و خارج از آن حرکت کنید، پوشش داده را گسترش می دهد.
انتخاب شبکه دستی یا خودکار
Thuraya WE شما را قادر می سازد تا با تنظیم عملکرد سوئیچینگ خودکار شبکه در رابط وب یا برنامه تلفن هوشمند، به طور انعطاف پذیر بین شبکه ها جابه جا شوید. نقطه اتصال بهطور خودکار از شبکه پیشفرض شما به شبکه دیگر سوئیچ میشود که شما از پوشش خارج شوید.
تماس ها و پیام های متنی در حالت ماهواره ای
برنامه Thuraya WE دستگاه هوشمند شما را به یک تلفن ماهوارهای تبدیل میکند، به شما امکان میدهد به لیست مخاطبین تلفن موجود خود دسترسی داشته باشید تا در صورت انتخاب حالت ماهوارهای، تماسهای ماهوارهای و پیامک برقرار کنید.
رابط کاربری آسان
برای کنترل کامل هات اسپات، Thuraya یک رابط کاربر پسند ایجاد کرده است که می توان از طریق وب یا از طریق یک برنامه تلفن همراه سازگار با سیستم های iOS و Android به آن دسترسی داشت.
ارتباطات یکپارچه
با Thuraya WE میتوانید هر منطقه را به یک نقطه اتصال Wi-Fi تبدیل کنید، همه دستگاهها و برنامههای خود را متصل کنید، با اتصال حداکثر 10 دستگاه هوشمند به نقطه اتصال Wi-Fi Thuraya WE در شعاع 30 متری یا بیشتر، از اینترنت لذت ببرید.
سبک و بادوام
Thuraya WE با وزن تنها 1 کیلوگرم، سبک و قابل حمل است و اتصال صدا و داده را در حال حرکت ارائه می دهد. این دستگاه دارای استاندارد جهانی حفاظت از نفوذ IP54 است که محافظت در برابر گرد و غبار و پاشش آب از هر جهت را برای مقاومت در برابر محیط های خشن فراهم می کند.
Specifications
| SHIPS FROM | DUBAI, UAE |
|---|---|
| قسمت # | WE |
| نوع محصول | اینترنت ماهواره ای |
| منطقه استفاده | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| نام تجاری | THURAYA |
| شبکه | THURAYA |
| سرویس | THURAYA IP |
| استفاده از TYPE | PORTABLE |
| نوع لوازم جانبی | TERMINAL |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| فرکانس | L BAND (1-2 GHz) |
| امکانات | INTERNET, EMAIL |
| صورت فلکی | 2 ماهواره |
| طول | 230 mm |
| WIDTH | 197 mm |
| عمق | 24 mm |
| وزن | 1.0 kg |
نقشه پوشش Thuraya WE

شبکه ماهواره ای قوی Thuraya در دورافتاده ترین مکان ها پوشش می دهد و ارتباطات ماهواره ای بدون ازدحام را تضمین می کند تا شما را همیشه در ارتباط نگه دارد. از طراحی مبتکرانه ماهواره گرفته تا قابلیت اطمینان هر دستگاه و لوازم جانبی Thuraya، ما یک راه حل ارتباطی ماهواره ای واقعا برتر فراتر از مرزهای سیستم های زمینی و شبکه های سلولی ارائه می دهیم.
شبکه Thuraya شمال یا جنوب آمریکا را پوشش نمی دهد.