BEAM ირიდიუმი აქტიური ანტენა (RST740)
In stock
- ბრენდი:
- BEAM
- ნაწილი #:
- RST740
- ORIGIN:
- ამერიკის შეერთებული შტატები
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
[
"BEAM ირიდიუმი აქტიური ანტენა (RST740)
Beam RST740 ირიდიუმი აქტიური ანტენა არის პატარა, ომნიდირექციული ანტენა მაღალი ხარისხის კორპუსით. იგი შექმნილია ირიდიუმ BEAM დოკებისა და ტერმინალებისათვის, სადაც საჭირო არის გრძელი RF კაბელები. ეს პროდუქტი შექმნილია მხოლოდ აქტიური კაბელების გამოყენებისათვის. იგი საშუალებას აძლევს კაბელების გაწვდას 23მ-დან 100მ-ზე (328 ფუტი) მეტზე. იგი სრულად მოდის ენერგიის წყაროს [15V DC გამომავალი] ერთად.
როდესაც მონტაჟი 20მ / 60'-ზე მეტია, უფრო ეკონომიური ხდება აქტიური/ძალა მქონე ირიდიუმის ანტენის გამოყენება, რაც საშუალებას აძლევს გაცილებით თხელ და იაფ კაბელს გაწვდოს 100მ / 300'-მდე, რაც არასოდეს იქნებოდა შესაძლებელი პასიური ირიდიუმის ანტენით. აქტიური ანტენა RST740 იმუშავებს ყველა Beam პროდუქტზე და ნებისმიერ ირიდიუმის მოწყობილობაზე, თუმცა საჭიროებს დამტკიცებულ Beam აქტიური ანტენის კაბელს გამოყენებისათვის, რათა მართოს ენერგიის გაძლიერება RF ხაზზე ანტენამდე.
შენიშვნა: აქტიური ანტენის კომბინირება სტანდარტულ კაბელებთან დააზიანებს ანტენას." ]
Specifications
| ნაწილი # | RST740 |
|---|---|
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ტელეფონი |
| გამოყენების ზონა | 100% GLOBAL |
| ბრენდი | BEAM |
| ქსელი | IRIDIUM |
| სერვისი | IRIDIUM VOICE |
| TYPE-ის გამოყენება | საზღვაო |
| აქსესუარის ტიპი | ANTENNA |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| სიხშირე | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| ᲛᲐᲮᲐᲡᲘᲐᲗᲔᲑᲚᲔᲑᲘ | ACTIVE |
| სერთიფიკატები | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• ირიდიუმის დამტკიცებული
• მაღალი ხარისხის კორპუსი
• აქტიური ანტენა
• პოლის/მასტის დამონტაჟება
• თეთრი მცირე ზომა/ფეხის კვალი
• ომნიდირექციული
• მხარს უჭერს გრძელ კაბელებზე
• ენერგიის გამყოფი ყუთი შედის (მოსავალა 9-32 VDC)
• 12 თვის შეკეთების ან ჩანაცვლების გარანტია