Intellian t240CK 3-ღერძიანი C-Ku ორმაგი ზოლიანი გლობალური სისტემა 240 სმ (94,5 დიუმიანი) რეფლექტორით და WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- ბრენდი:
- INTELLIAN
- მოდელი:
- t240CK
- ნაწილი #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- სამხრეთ კორეა
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Intellian t240CK 3-ღერძიანი გლობალური საზღვაო სატელიტური ტელევიზიის სისტემა
t240CK არის მსოფლიოში პირველი ანტენა, რომელსაც შეუძლია მიიღოს როგორც HD, ასევე SD თანამგზავრული ტელევიზიის სერვისები C-band და Ku-band ერთდროულად ერთი თანამგზავრიდან. Intellian-ის მრავალსაფეხურიანი და მრავალპოლარიზებული WorldView LNB მომხმარებლებს საშუალებას აძლევს შეუფერხებლად ჩაერთონ სატელიტური ტელევიზიის ნებისმიერ სერვისზე მთელს მსოფლიოში, უბრალოდ ღილაკზე დაჭერით ყოველ ჯერზე, როცა ხომალდი გადაკვეთს სატელიტური მომსახურების სხვადასხვა რეგიონს.
ბოჭკოვანი მზად
Intellian FiberLink მოდული აკავშირებს ანტენას ქვედა გემბანის ერთეულებთან ერთი ოპტიკურ-ბოჭკოვანი კაბელით, რომელიც შეიძლება დაიკარგოს 2000 მ-მდე, რაც მნიშვნელოვნად ამარტივებს გემზე ინსტალაციას. მრავალჯერადი RF გამომავალი ქვედა გემბანის მრავალ გადამრთველიდან, შესაძლებელია როგორც C- და Ku-Band მიმღების დაკავშირება, რაც უზრუნველყოფს მომხმარებლის უპრობლემო გამოცდილებას ბორტზე სტუმრებს და ეკიპაჟს.
დისტანციური მართვის გადაწყვეტა
t240CK-ზე წვდომა, მონიტორინგი და კონტროლი შესაძლებელია მსოფლიოს ნებისმიერი ადგილიდან ACU-ის ჩაშენებულ Aptus Web პროგრამულ უზრუნველყოფაზე წვდომით, რაც ინტეგრატორებს საშუალებას აძლევს განახორციელონ რუტინული ტექნიკური სამუშაოები, როგორც მართული სერვისი. ეს ფუნქციები მოიცავს პროგრამული უზრუნველყოფის განახლებას, თვალთვალის პარამეტრების მონიტორინგს, შესრულების მონაცემების აღრიცხვას და სისტემის დიაგნოსტიკას და სხვა.
Specifications
| მოდელი | t240CK |
|---|---|
| ნაწილი # | T3-246AC |
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | SATELLITE TV |
| გამოყენების ზონა | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ბრენდი | INTELLIAN |
| ქსელი | DIRECTV, DISH NETWORK |
| TYPE-ის გამოყენება | საზღვაო |
| აქსესუარის ტიპი | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 240 cm (94 inch) |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| სიხშირე | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| წონა | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |