Specifications
| მოდელი | 9505A |
|---|---|
| ნაწილი # | APKT0401 |
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ტელეფონი |
| გამოყენების ზონა | 100% GLOBAL |
| ბრენდი | IRIDIUM |
| ქსელი | IRIDIUM |
| სერვისი | IRIDIUM VOICE |
| TYPE-ის გამოყენება | ხელის |
| აქსესუარის ტიპი | HANDSET |
| სიხშირე | L BAND (1-2 GHz) |
| ᲛᲐᲮᲐᲡᲘᲐᲗᲔᲑᲚᲔᲑᲘ | PHONE, TEXT MESSAGING |
| თანავარსკვლავედი | 66 სატელიტი |
| ᲚᲐᲞᲐᲠᲐᲙᲘᲡ ᲓᲠᲝ | UP TO 3.2 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| სიგრძე | 158 mm |
| სიგანე | 62 mm |
| სიღრმე | 59 mm |
| წონა | 375 grams (13.2 oz) |
ირიდიუმის გლობალური დაფარვის რუკა

ირიდიუმი არის ჭეშმარიტად გლობალური სატელიტური ხმის და მონაცემთა გადაწყვეტილებების ერთადერთი მიმწოდებელი დედამიწის სრული დაფარვით (ოკეანეების, საჰაერო გზების და პოლარული რეგიონების ჩათვლით). ირიდიუმის ტელეფონები აწვდიან აუცილებელ საკომუნიკაციო სერვისებს შორეულ ადგილებში და იქიდან, სადაც კომუნიკაციის სხვა ფორმა არ არის ხელმისაწვდომი.