ირიდიუმის სხივის პასიური ანტენის კაბელის ნაკრები - 3 მ / 9 ფუტი (RST931)
In stock
- ბრენდი:
- BEAM
- ნაწილი #:
- RST931
- ORIGIN:
- გაერთიანებული სამეფო
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
ირიდიუმის სხივის პასიური ანტენის კაბელის ნაკრები - 3 მ / 9,8 ფუტი (RST931)
Beam RST931 Iridium 3 მ (9 ფუტი) ანტენის კაბელი უზრუნველყოფს მოქნილი ინსტალაციის ვარიანტს ძალიან კომპაქტური ინსტალაციებისთვის, სადაც გადამცემის მოდული მდებარეობს ანტენასთან ახლოს და წინასწარ არის დასრულებული TNC მამრობითი კონექტორებით.
• Iridium-ის 3dB დაკარგვის სპეციფიკაციის ფარგლებში
• Times მიკროტალღური კაბელი
• TNC შეწყვეტილია ტერმინალთან და ანტენასთან დასაკავშირებლად
• სრულად დატესტილია
• ავსტრალიაში აწყობილია
Specifications
| ნაწილი # | RST931 |
|---|---|
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ტელეფონი |
| ბრენდი | BEAM |
| ქსელი | IRIDIUM |
| აქსესუარის ტიპი | CABLE |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| სიხშირე | L BAND (1-2 GHz) |
| ᲛᲐᲮᲐᲡᲘᲐᲗᲔᲑᲚᲔᲑᲘ | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| სიგრძე | 3m (9.8') |
| წონა | 0.15 kg (0.33 lbs) |