SatStation Desktop Dock for Iridium 9575 Extreme
SatStation Desktop Dock for Iridium 9575 Extreme
ისიამოვნეთ SatStation Hands Free Dock-ის მიერ შემოთავაზებული ყველა ფუნქციით (ხელისუფლად ხმოვანი და მონაცემთა კომუნიკაცია) ინსტალაციის გარეშე! ეს SatStation Hands Free Dock იდეალურია ოფისში ან სახლში და პორტატულ სიტუაციებში. ის ეფექტურად არის შექმნილი ბრტყელ ზედაპირზე დასაყენებლად და ნებისმიერ პროფესიულ გარემოში ან ბრძანების ცენტრში შესართავს. ხელების თავისუფალი რეჟიმში ყოფნისას ის შესანიშნავია საკონფერენციო ზარებისთვის. როდესაც ტელეფონი რეკავს, შეგიძლიათ გაიგოთ ის ხმამაღლა და ნათლად ჩაშენებული დინამიკით. მას შემდეგ, რაც დოკი თქვენს სატელიტურ ტელეფონს იტენება, თქვენ გექნებათ სრულად დამუხტული ტელეფონი, რომელიც მზად იქნება გამოსაყენებლად ან თქვენს სამეთაურო პუნქტში ან მიმდინარეობს.
Პროდუქტის მახასიათებლები:
- დახვეწილი და პროფესიონალური დიზაინი
- წევს ბრტყელ ზედაპირზე
- სრული დუპლექსის უჰენსფრი ოპერაცია
- ორი რეჟიმის მუშაობა: დინამიკი ან პირადი საუბარი (კონფიდენციალურობის ტელეფონის საშუალებით)
- უჰნდსფრი მუშაობა დადუმებულია (როდესაც ტელეფონი გააქტიურებულია)
- USB პორტი პირდაპირი ინტერნეტისთვის ან Iridium Access Point-ისთვის.
- ექოს გაუქმება და ფონური ხმაურის ფილტრაცია
- კონფიდენციალურობის ტელეფონი პასუხობს ზარებს მოხსნისას და ამთავრებს ზარს გათიშვისას
- ხმამაღალი დინამიკი სურვილისამებრ მეორე გარე დინამიკით
- იტენება ტელეფონის ბატარეა სატელიტური ტელეფონის დაყენებისას
- აუდიოს გამოსვლა (საუბრის ჩაწერის საშუალებას)
- დამზადებულია აშშ-ში (მაიამი ფლორიდა)
Specifications
| მოდელი | SATSTATION DESKTOP DOCK - IRIDIUM 9575 EXTREME |
|---|---|
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ტელეფონი |
| ბრენდი | SATSTATION |
| ქსელი | IRIDIUM |
| აქსესუარის ტიპი | DOCKING STATION |
| სიხშირე | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| სიგრძე | 12.8" |
| სიგანე | 10" |
| სიღრმე | 6" |
| წონა | 4.15 lbs |