Thuraya IP + პორტატული ფართოზოლოვანი სატელიტური მოდემი
In stock
- ბრენდი:
- THURAYA
- მოდელი:
- IP+
- ნაწილი #:
- 9104
- ORIGIN:
- ამერიკის შეერთებული შტატები
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
თავისი ზომის ტერმინალიდან ყველაზე სწრაფი IP სიჩქარის მიწოდებით, Thuraya IP+ შექმნილია მისიის კრიტიკული აპლიკაციების ფართო სპექტრის მხარდასაჭერად. უაღრესად პორტატული, Thuraya IP+ ადვილად განლაგდება ზურგჩანთიდან ფართოზოლოვან ქსელში რამდენიმე წამში, რაც საშუალებას მოგცემთ ისარგებლოთ საიმედო ფართოზოლოვანი წვდომით Thuraya-ს ფართო სატელიტური ქსელით დაფარული ადგილებიდან.
მუშაობა. ელფოსტა. სერფინგი. სკაიპი. ფეისბუქი. სადმე.
Thuraya IP+-ის მაღალსიჩქარიანი IP შესაძლებლობები საშუალებას აძლევს მომხმარებლებს შევიდნენ კორპორატიულ ქსელებში და დაუკავშირდნენ კოლეგებს, ოჯახს და მეგობრებს ელექტრონული ფოსტის, სოციალური მედიისა და VoIP აპლიკაციების საშუალებით, სადაც და როცა დასჭირდებათ.
Specifications
| მიწოდება დან | DUBAI, UAE |
|---|---|
| მოდელი | IP+ |
| ნაწილი # | 9104 |
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | სატელიტური ინტერნეტი |
| გამოყენების ზონა | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| ბრენდი | THURAYA |
| ქსელი | THURAYA |
| სერვისი | THURAYA IP |
| TYPE-ის გამოყენება | PORTABLE |
| აქსესუარის ტიპი | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| სიხშირე | L BAND (1-2 GHz) |
| ᲛᲐᲮᲐᲡᲘᲐᲗᲔᲑᲚᲔᲑᲘ | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| თანავარსკვლავედი | 2 სატელიტი |
| სიგრძე | 216 mm (8.5") |
| სიგანე | 216 mm (8.5") |
| სიღრმე | 45 mm |
| წონა | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya IP+ დაფარვის რუკა

Thuraya-ს მძლავრი სატელიტური ქსელი უზრუნველყოფს დაფარვას ყველაზე შორეულ ადგილებში, რაც უზრუნველყოფს საცობების გარეშე სატელიტური კომუნიკაციების შენარჩუნებას, რათა ყოველთვის დაუკავშირდეთ. ინოვაციური სატელიტური დიზაინიდან დაწყებული Thuraya-ს თითოეული მოწყობილობისა და აქსესუარის საიმედოობამდე, ჩვენ გთავაზობთ მართლაც უმაღლესი სატელიტური საკომუნიკაციო გადაწყვეტას ხმელეთის სისტემებისა და ფიჭური ქსელების საზღვრებს მიღმა.
Thuraya ქსელი არ მოიცავს ჩრდილოეთ ან სამხრეთ ამერიკას.