Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE ფიჭური მოდემი (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- ბრენდი:
- COBHAM
- ნაწილი #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- დანია
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE ფიჭური მოდემი (403756A-00500)
EXPLORER 540- ის უკანა მხარეს LTE მოდემის უბრალოდ შეერთებით, ტერმინალს შეუძლია გამოიყენოს ლოკალური ფიჭური ქსელი, როგორც BGAN-ის ალტერნატივა, BGAN-სა და ფიჭურ ქსელებს შორის ავტომატური შეფერხებით.
LTE მოდემი არის საავტომობილო კლასიფიცირებული და შექმნილია მკაცრი გარემოსთვის გაფართოებული ტემპერატურის დიაპაზონით -40-დან +85°C-მდე და აღწევს გამტარუნარიანობას 150 Mbps-მდე LTE Cat-ით. 4.
Specifications
| ნაწილი # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| ᲞᲠᲝᲓᲣᲥᲢᲘᲡ ᲢᲘᲞᲘ | SATELLITE M2M |
| გამოყენების ზონა | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ბრენდი | COBHAM |
| ქსელი | INMARSAT |
| სერვისი | INMARSAT BGAN M2M |
| TYPE-ის გამოყენება | FIXED |
| ᲝᲞᲔᲠᲐᲪᲘᲣᲚᲘ ᲢᲔᲛᲞᲔᲠᲐᲢᲣᲠᲐ | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| სიგრძე | 85 mm |
| სიგანე | 85 mm |
| სიღრმე | 40 mm |
| წონა | 380 grams |