ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| חלק מס' | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | ASE |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM VOICE |
| השתמש בסוג | FIXED, יַמִי, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| סוג אביזר | DOCKING STATION |
| מותאם ל | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| אורך | 33 cm |
| רוֹחַב | 15 cm |
| עוֹמֶק | 11.5 cm |
| מִשׁקָל | 1.6 kg |
Write a Review