BEAM אירידיום אנטנה פעילה (RST740)
In stock
- מותג:
- BEAM
- חלק מס':
- RST740
- ORIGIN:
- ארצות הברית
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
[
"אנטנה פעילה של BEAM Iridium (RST740)
אנטנת Iridium פעילה של Beam RST740 היא אנטנה קטנה, רב-כיוונית עם מארז באיכות גבוהה. היא מיועדת לפעול על דוקי וטרמינלי Iridium שבהם נדרשים כבלי RF ארוכים. מוצר זה מיועד לשימוש עם כבלים פעילים בלבד. הוא מאפשר ריצות כבלים בטווחים של 23 מ' ועד יותר מ-100 מ' (328 רגל). הוא מגיע עם ספק כוח [15V DC output].
כאשר ההתקנה חורגת מ-20 מ' / 60' זה הופך להיות משתלם יותר להשתמש באנטנת Iridium פעילה/מופעלת המאפשרת כבל דק וזול יותר לרוץ עד 100 מ' / 300' כאשר זה לא היה אפשרי עם אנטנת Iridium פסיבית. האנטנה הפעילה RST740 תעבוד על כל מוצרי Beam וכל מכשירי Iridium, אך דורשת כבל אנטנה פעיל מאושר של Beam לשימוש כדי לנהל את הגברת הכוח לאורך קו ה-RF לאנטנה.
הערה: שילוב אנטנה פעילה עם כבלים סטנדרטיים יגרום נזק לאנטנה." ]
Specifications
| חלק מס' | RST740 |
|---|---|
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | BEAM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM VOICE |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| טמפרטורת פעולה | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מותאם ל | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| מאפיינים | ACTIVE |
| אישורים | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ```json ["85177900"] ``` |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• אישור אירידיום
• מארז באיכות גבוהה
• אנטנה פעילה
• הרכבה על עמוד/מוט
• גודל/טביעת רגל קטנה לבנה
• כיוונית כללית
• תומך בריצות כבלים ארוכות
• תיבת פיצול כוח כלולה (נדרש 9-32 VDC)
• אחריות תיקון או החלפה ל-12 חודשים