Cobham Explorer 323 (403723A-00500)
BGAN TERMINALS | תוכניות | אביזרים | השכרות | תמיכה
In stock
- מותג:
- COBHAM
- דֶגֶם:
- EXPLORER 323
- חלק מס':
- 403723A-00500
- ORIGIN:
- דנמרק
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-323
Cobham BGAN Explorer 323
פתרון קול ופס רחב קומפקטי EXPLORER 323 הוא מסוף BGAN קומפקטי במיוחד לתקשורת קולית ונתונים תוך כדי תנועה, התאמה מושלמת ל-PRISM PTT+.
המערכת המורכבת מחלק אחד מורכבת מטרנסייבר משולב ואנטנת קרן ממתגת עם wifi משולב.
בין אם אתה עוסק בפעולות הומניטריות, הובלה של מטענים או רכבת, רפואה טלפונית או שירותי חירום, אתה זקוק לציוד תקשורת קל שניתן לפרוס עליו תמיד תוכל לסמוך. בלי קשר לזמן או מקום.
תקשורת מיידית
כל שעליך לעשות הוא למקם את המסוף על הגג - הוא מותקן בקלות עם תושבות מגנטיות אופציונליות - וחבר את הטלפון שלך לאפליקציית EXPLORER או היכנס לרשת האלחוטית עם המחשב האישי שלך כדי להפוך את הרכב למרכז תקשורת נייד.
ללא חלקים נעים
אנטנת מיתוג האלומה היא קומפקטית במיוחד וקלת משקל (רק 3.6 ק"ג / 7.9 פאונד), אידיאלית עבור כלי רכב או רכבות בתנועה. הוא מיועד לשימוש חזק ועמיד ללא חלקים נעים.
אין נדידה
BGAN מציעה קישוריות פס רחב ניידת לכל מקום שתלך בתמחור קבוע ללא עמלות נדידה. עם EXPLORER 323 אתה יודע את עלות התקשורת שלך ללא קשר למספר הגבולות שאתה חוצה.
ראשון מסוגו
כמסוף כלי רכב נייד במיוחד, EXPLORER 323 הוא הטרמינל הראשון עם אישור סוג Inmarsat Class 12, המאפשר להשתמש בו הן עבור M2M והן עבור BGAN מסורתיות.
Specifications
| דֶגֶם | EXPLORER 323 |
|---|---|
| חלק מס' | 403723A-00500 |
| GPU | 200 TOPS |
| סוג המוצר | אינטרנט לווייני |
| אזור שימוש | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| מותג | COBHAM |
| רֶשֶׁת | INMARSAT |
| שֵׁרוּת | INMARSAT BGAN |
| השתמש בסוג | שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| סוג אביזר | TERMINAL |
| טמפרטורת פעולה | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| מהירות נתונים | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps |
| שפות נתמכות | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מאפיינים | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| אישורים | CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| קבוצת כוכבים | 3 לוויינים |
| HEIGHT | 97 mm (3,82 pouces) |
| DIAMETER | 321 mm (12,7 mm) |
| מִשׁקָל | 3,6 kg (7,9 livres) |
What's included
כלול במערכת
- אנטנה ומסוף משולבים במלואם
- צבע לבן
- כבל היברידי עבור מתח 12/24V DC ו-Ethernet (6 מטר / 19.7 רגל)
- מדריך להתחלה מהירה
- תבנית קידוח להרכבה
מפת כיסוי Inmarsat BGAN

מפה זו מתארת את הציפיות של Inmarsat לכיסוי לאחר ההקדמה המסחרית של אזור L-Band הרביעי של Inmarsat. זה לא מייצג ערובה לשירות. זמינות השירות בקצה אזורי הכיסוי משתנה בהתאם לתנאים שונים.