הוג'ס 9211 BGAN HDR טלפון לוויני נייד עם WiFi (3500841-0002)
In stock
- מותג:
- HUGHES
- דֶגֶם:
- 9211 BGAN HDR
- חלק מס':
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- ארצות הברית
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
[
"טרמינל אינטרנט לווייני נייד של הוג'ס 9211 BGAN HDR עם WiFi
הוג'ס 9211-HDR הוא טרמינל קל משקל ועמיד, ידידותי לתקציב, אידיאלי עבור מדיה, ממשלות, ארגונים לא ממשלתיים, ספקי בריאות ניידים ועוד, אשר דורשים את האיזון הטוב ביותר בין ביצועים גבוהים, איכות שירות ועלות נמוכה.
ה-9211-HDR מתהדר בעיצוב קומפקטי, מעוצב ועמיד - ה-BGAN הקטן והקל בעולם עם יכולת HDR. המשתמשים יכולים להתחבר במהירויות ברודבנד סטרימינג של מעל 650 kbps עם תכונות כמו גישה WiFi רב-משתמשים מובנית.
אנטנה חיצונית עם כוח זמינה לתמיכה בריצות כבל RF ארוכות עבור התקנות זמניות או קבועות. למשתמש יש גם את החופש לחבר אנטנת מעקב רכבית, המאפשרת תקשורת בתנועה ישירות מהטרמינל 9211-HDR.
הוג'ס 9211-HDR מאפשר למשתמשים לשלוח ולקבל תעבורת IP דרך Ethernet ו/או WiFi 802.11 b/g/n וטלפון רגיל עבור קול או פקס. הכל מבוסס IP ומציע רמות איכות שירות (QoS) ברקע IP של כיתה 1 או רמות איכות שירות ייעודיות נבחרות.
רשת שירות BGAN HDR של אינמרסאט מציעה כעת שיעורי סטרימינג חדשים וגבוהים יותר. הוג'ס 9211-HDR תומך בשיעורי סטרימינג הגבוהים ביותר הזמינים (מעל 650 kbps) להעברת וידאו ונתונים קריטיים אחרים מהשדה. שיעורי סטרימינג אסימטריים נתמכים, מה שמאפשר למשתמשים להתאים את השירות להעדפות האישיות שלהם כדי לשלוט ולהפחית עלויות.
ממשקים
חיבור Ethernet (RJ45)
חיבור POTS עבור קול ופקס (RJ11)
מחבר אנטנה חיצונית
מצפן וטון שמע לסיוע בכיוון האנטנה"
]
Specifications
| דֶגֶם | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| חלק מס' | 3500841-0002 |
| סוג המוצר | אינטרנט לווייני |
| אזור שימוש | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| מותג | HUGHES |
| רֶשֶׁת | INMARSAT |
| שֵׁרוּת | INMARSAT BGAN HDR |
| השתמש בסוג | FIXED, PORTABLE |
| סוג אביזר | TERMINAL |
| טמפרטורת פעולה | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| מהירות נתונים | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מאפיינים | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| קבוצת כוכבים | 3 לוויינים |
| זמן המתנה | UP TO 36 HOURS |
| אורך | 232 mm |
| רוֹחַב | ["292 מ"מ"] |
| עוֹמֶק | 51 mm |
| מִשׁקָל | 2.019 kg |
What's included
תכולת החבילה:
- טرمינל Hughes 9211-HDR
- חבילת סוללת ליתיום יון נטענת
- כבל Ethernet באורך 5 מטר
- מתאם AC/DC, שלושה כבלי IEC, אחד לכל חיבור בבריטניה, באירופה ובארצות הברית