ICOM IC-SAT100 PTT לווין רדיו
In stock
- מותג:
- ICOM
- דֶגֶם:
- IC-SAT100
- ORIGIN:
- יפן
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-IC-SAT100-PTT
ICOM IC-SAT100 PTT לווין רדיו
ה-ICOM IC-SAT100 פועל באמצעות SATELLITE PTT (Push-To-Talk), שהיא מערכת רדיו דו-כיוונית המשתמשת ברשת הלוויין Iridium®. זה יכול לשמש ככלי תקשורת באזורים מרוחקים ומבודדים שבהם אין טלפון נייד או תשתית רשת קווית. גם אם תשתית רשת יבשתית הופכת ללא שמישה על ידי אסונות אנושיים או אסונות טבע, SATELLITE PTT יכול לספק גיבוי יציב, בלתי תלוי ברשתות אחרות. בנוסף, בניגוד לטלפונים לווייניים, משתמשי IC-SAT100 יכולים להתחיל לדבר מיד עם כל מכשירי הרדיו באותה קבוצת דיבור, רק בלחיצה על כפתור השידור (PTT).
רדיו הלוויין ICOM IC-SAT100 PTT מהיר וקל להגדרה באמצעות מרכז הפיקוד Iridium® הקיים וממשיך לתמוך בעד 15 קבוצות דיבור. ניתן לשתף קבוצות שיחה המאפשרות יכולת פעולה הדדית גלובלית בין משתמשים, גם בעת שימוש במכשירי Iridium® PTT שונים.
רדיו הלוויין ICOM IC-SAT100 PTT מציע את התכונות העיקריות הבאות:
גוף עמיד למים, אטום לאבק ועמיד - מספק איטום IP67 (1 מטר עומק מים למשך 30 דקות) והגנה אטומה לאבק, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש בסביבות חיצוניות קשות. הרדיו עומד גם במפרטי MIL-STD 810G ויש לו טווח טמפרטורות הפעלה מ-30°C עד +60°C (-22°F עד 140°F).
מפתח חירום מובנה - ניתן להשתמש בכפתור שקל למצוא אותו למקרי חירום; המאפשר העברת שיחת חירום למשתמשים שתוכנתו מראש.
אודיו עוצמתי - שמע בעוצמה של 1500 mW המועבר מהרמקול הפנימי מספק תקשורת רועשת וברורה, אפילו בסביבות רועשות.
חיי סוללה ארוכי טווח - מארז סוללות הליתיום-יון (Li-ion) המסופק מספק עד 14.5 שעות פעולה.
תקשורת מאובטחת - מספקת שיחות מאובטחות עם הצפנת AES 256 סיביות.
תכונות אחרות כוללות:
תצוגת שפות מרובות (אנגלית, סינית, צרפתית, יפנית וספרדית)
מחבר אנטנה מסוג SMA עבור אנטנה חיצונית אופציונלית
פונקציית AquaQuake™ מנקה כל חדירת מים שעלולה לחדור לגריל הרמקולים של היחידה
טעינת USB (סוג USB Micro-B)
Specifications
| דֶגֶם | IC-SAT100 |
|---|---|
| סוג המוצר | SATELLITE PTT |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | ICOM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM PTT |
| השתמש בסוג | כף יד |
| סוג אביזר | HANDSET |
| טמפרטורת פעולה | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| שפות נתמכות | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54, IP 55, IP 67 |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מאפיינים | GPS, SOS, BLUETOOTH |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| קבוצת כוכבים | 66 לוויינים |
| HEIGHT | 135 mm (5,3 pouces) |
| רוֹחַב | 57.8 mm (2.3 inch) |
| עוֹמֶק | 32,8 mm (1,3 pouces) |
| מִשׁקָל | 360 grammes (12,7 oz) avec BP-300 et antenne |
What's included
מה נכלל:
- רדיו לווין ICOM IC-SAT100 PTT
- ערכת סוללות, BP-300
- תפס חגורה, MBB-5
- אנטנה, FA-S102U
- מטען שולחני, BC-241
- מתאם AC, BC-242