Intellian v100 VSAT אנטנה ימית (V3-11B)
calcActive())">
Out of stock
- מותג:
- INTELLIAN
- חלק מס':
- V3-11B
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V100-System-V3-11B
ה-Intelian v110 היא מערכת אנטנת תקשורת ימית של 1.05 מטר Ku-band VSAT. עם פלטפורמת 3-צירים מיוצבת ועיצוב משופר של שיכוך רעידות וזעזועים, ה-v110 יכול לבצע ביצועים טובים במיוחד בכל סוגי הספינות הדורשות תקשורת פס רחב "תמיד פעילה" ו"איכות גבוהה", לא משנה עד כמה מזג האוויר והים קשים. ניתן להגדיר בקלות את ה-v110 עבור רשתות לווייניות SCPC, פס רחב או היברידיות עם מודמי לוויין iDirect, Comtech Vipersat ו-Hughes עם יכולת ABS (Automatic Beam Switching). ה-v110 מתאים לאינטרנט מהיר, עדכוני מזג אוויר ותרשימים, דואר אלקטרוני, העברת קבצים ותמונה, ועידת וידאו, VoIP, VPNs וגיבוי מסדי נתונים.
ל-v110 טווח אזימוט בלתי מוגבל למעקב רציף מבלי לפרוק את הכבלים באנטנה. טווח הגובה הרחב בין -15 ל-120 מעלות מאפשר ל-v110 לקבל קליטת אותות חלקה בזמן שהספינה נוסעת ליד קו המשווה או אזורי הקוטב.
ה-v110 עונה על דרישת המרווח של 2 מעלות של ה-FCC והוא בנוי עם תקני הרטט וההלם הגבוהים ביותר של Intellian. העיצוב הפשוט של ה-v110 מציע משקל קל יותר ואמינות גדולה יותר מכל מערכת של מתחרה בכיתה שלה. עם עיצוב ההתקנה הקל ביותר והממשק הכי ידידותי למשתמש שאתה יכול למצוא בשוק, ה-v110 מבטיח שתהיה לך חווית פס רחב חדשה לגמרי בים.
Specifications
| חלק מס' | V3-11B |
|---|---|
| סוג המוצר | אינטרנט לווייני |
| מותג | INTELLIAN |
| רֶשֶׁת | VSAT |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| גודל אנטנה | 105 cm (41.3 inch) |
| מִשׁקָל | Environ. 128 kg (282 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -20° ~ 115° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±37° |
Write a Review