Intellian GX60 Ka-band, 65 ס"מ (25.6 אינץ') Global Xpress Terminal (GX1-62-111)
Out of stock
- מותג:
- INTELLIAN
- דֶגֶם:
- GX60
- חלק מס':
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V60GX-System-V-60-GX
Intellian v60GX VSAT אנטנה ימית (V60GX)
קומפקטי Global Xpress Terminal
ה-GX60 הוא מסוף מיוצב ימי קומפקטי מוכן לשימוש בשירות הפס הרחב של Inmarsat המהיר, Global Xpress (GX). בנוי ומסופק עם מודם GX משולב, ה-GX60 מותקן בקלות ומספק קישוריות במהירות גבוהה תוך זמן קצר.
התקנה פשוטה ומהירה
במשך שנים רבות, שדרוג מערכות תקשורת לווייניות היה אתגר לוגיסטי, הנסמך לעתים קרובות על זמינותו של מנוף חוף ודורש זמן ממושך בנמל.
הגודל הקטן של ה-GX60, העיצוב המשולב וממשק המשתמש האינטואיטיבי אומר שהמפעילים יכולים להתקין ולהפעיל את המסוף באותו פרק זמן כמו מערכת FleetBroadband. יתר על כן, עם מהירויות של עד 50Mbps, ה-GX60 מספק החזר חזק על ההשקעה.
מסוף תקשורת שלם
ציוד VSAT סטנדרטי מתחת לסיפונים יכול לתפוס מקום של מדפי שרתים שלמים, בהתאם לתצורת הרשת. העיצוב המשולב של ה-GX60 מעבה רכיבים מרובים לקופסה אחת, ומפנה שטח אחסון יקר על הסיפון.
ה- Intellian GX60 Below Deck Terminal (BDT) כולל את המודם Global Xpress המשולב ומתג Ethernet בן 8 יציאות, המאפשר קישוריות IP ישירה לנתב Wi-Fi סטנדרטי או להתקנים מוכנים לרשת של כלי השיט. לאחר השלמת תהליך ההתקנה הפשוט, המשתמשים יכולים להיות מקוונים תוך דקות ספורות.
ה-BDT מצויד גם באנטנת Wi-Fi משלו המאפשרת חיבור אלחוטי למחשב האישי או למכשיר הנייד שלך לניטור ובקרה על המסוף באמצעות תוכנת Aptus של Intellian.
Specifications
| דֶגֶם | GX60 |
|---|---|
| חלק מס' | GX1-62-111 |
| סוג המוצר | אינטרנט לווייני |
| אזור שימוש | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| מותג | INTELLIAN |
| רֶשֶׁת | INMARSAT |
| שֵׁרוּת | INMARSAT GX |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| סוג אביזר | ANTENNA |
| גודל אנטנה | 65 cm (25.6 inch) |
| תדירות | Ka BAND |
| מִשׁקָל | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
מפת הכיסוי של Inmarsat Global Xpress (GX).

מפה זו מתארת את הסיקור הצפוי של Inmarsat בעקבות ההקדמה המסחרית של Inmarsat-5 F4 (I-5 F4). המיקום של I-5 F4 המוצג במפה זו הוא אינדיקטיבי בלבד. מפה זו אינה מייצגת ערובה לשירות. סיקור גלובלי של Xpress ינואר 2017.