טלפון לווין אירידיום 9505A + משלוח חינם!!!
Specifications
| דֶגֶם | 9505A |
|---|---|
| חלק מס' | APKT0401 |
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | IRIDIUM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM VOICE |
| השתמש בסוג | כף יד |
| סוג אביזר | HANDSET |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מאפיינים | PHONE, TEXT MESSAGING |
| קבוצת כוכבים | 66 לוויינים |
| זמן דיבור | UP TO 3.2 HOURS |
| זמן המתנה | UP TO 30 HOURS |
| אורך | 158 mm |
| רוֹחַב | 62 mm |
| עוֹמֶק | 59 mm |
| מִשׁקָל | 375 grams (13.2 oz) |
מפת הכיסוי העולמית של אירידיום

אירידיום היא הספקית היחידה של פתרונות קול ונתונים לווייניים גלובליים באמת עם כיסוי מלא של כדור הארץ (כולל אוקיינוסים, דרכי אוויר ואזורי קוטב). טלפונים של אירידיום מספקים שירותי תקשורת חיוניים לאזורים מרוחקים וממנו שבהם אין צורה אחרת של תקשורת זמינה.
Write a Review