טלפון לווין Iridium Extreme 9575N בצבע צהוב בטיחותי (CPKTN1901-002)
Out of stock
- מותג:
- IRIDIUM
- דֶגֶם:
- 9575N EXTREME IN SAFETY YELLOW
- חלק מס':
- CPKTN1901-002
- ORIGIN:
- תאילנד
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone-Yellow
איכות קול משופרת, רמקול משולב ויכולת דיבורית הופכים את Iridium 9575 לבחירה החכמה.
ה-Iridium 9575 Extreme מופעל ב-SMS המאפשר לך להישאר בקשר ולחלוק חוויות עם אחרים באמצעות הודעות טקסט קלות לשימוש. שלח הודעת טקסט / SMS בחינם .
ה-Iridium Extreme מצויד בלחצן חירום הניתן לתכנות המפעיל תגובה קריטית ומהירה כאשר אתה זקוק לה ביותר. זהו הטלפון הלוויין היחיד עם כפתור SOS מאופשר GPS עם שירותי חירום הנתמכים על ידי GEOS Travel Safety Group , הכלולים ללא תשלום נוסף. ראה פרטים .
ה-Iridium 9575 Extreme מצויד בשירותים מבוססי מיקום (LBS) המאפשרים מיקום GPS ומאפשר לך להצמיד נקודות ולשתף את הקואורדינטות שלך מכל מקום על הגלובוס.
Specifications
| דֶגֶם | 9575N EXTREME IN SAFETY YELLOW |
|---|---|
| חלק מס' | CPKTN1901-002 |
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | IRIDIUM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM VOICE |
| השתמש בסוג | כף יד |
| סוג אביזר | HANDSET |
| מהירות נתונים | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| שפות נתמכות | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מאפיינים | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| קבוצת כוכבים | 66 לוויינים |
| זמן דיבור | UP TO 4 HOURS |
| זמן המתנה | UP TO 30 HOURS |
| אורך | 140 mm (5.5") |
| רוֹחַב | 60 mm (2.36") |
| עוֹמֶק | 27 mm (1.06") |
| מִשׁקָל | 247 grams (8.7 oz) |
Feature
Iridium 9575 Extreme Features
• שירותים מבוססי מיקום התומכים ב-GPS
• מעקב מקוון
• פתרונות מותאמים המותאמים למגוון שווקים
• אביזרים לשיפור דרמטי של תקשורת אישית
• עיצוב לחצני SOS תואם התקן להודעות חירום בלוויין (SEND).
• כיסוי עולמי דו-כיווני אמין
• מכשיר לוויין מעוצב ברמה הצבאית הקשוחה ביותר שנבנה אי פעם
What's included
מפת הכיסוי העולמית של אירידיום

אירידיום מספקת שירותי תקשורת חיוניים לאזורים מרוחקים וממנו בהם אין צורה אחרת של תקשורת זמינה. מופעלת על ידי קבוצת כוכבים עולמית מתוחכמת ייחודית של 66 לוויינים מוצלבים במסלול נמוך (LEO), רשת Iridium® מספקת חיבורי קול ונתונים באיכות גבוהה על פני כל פני כדור הארץ, כולל על פני דרכי אוויר, אוקיינוסים ואזורי קוטב. יחד עם המערכת האקולוגית של חברות שותפות שלה, אירידיום מספקת סל חדשני ועשיר של פתרונות אמינים לשווקים הדורשים תקשורת גלובלית באמת.
במרחק של 780 קילומטרים בלבד מכדור הארץ, הקרבה של רשת LEO של אירידיום פירושה כיסוי מקוטב לקוטב, נתיב שידור קצר יותר, אותות חזקים יותר, זמן אחזור נמוך יותר וזמן רישום קצר יותר מאשר בלווייני GEO. בחלל, כל לוויין אירידיום מקושר לעד ארבעה אחרים ויוצרים רשת דינמית המנתבת תעבורה בין לוויינים כדי להבטיח כיסוי עולמי, גם כאשר מערכות מקומיות מסורתיות אינן זמינות.