משדר Iridium 9603N SBD
In stock
- מותג:
- IRIDIUM
- דֶגֶם:
- 9603N
- חלק מס':
- SBDN9603E
- ORIGIN:
- תאילנד
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9603N-SBD-Transceiver
- Buy 5 for 197.01 $ each and save 1%
- Buy 20 for 195.02 $ each and save 2%
- Buy 50 for 193.03 $ each and save 3%
- Buy 100 for 189.05 $ each and save 5%
משדר Iridium 9603N SBD
מהפכה בקנה מידה, ה-Iridium 9603N הקומפקטי הוא מקלט הנתונים הלוויין הדו-כיווני הקטן ביותר בעולם, המיועד ליישומים שבהם החלל הוא בעלות פרימיום והקישוריות היא קריטית.
רבע מהנפח וחצי מטביעת הרגל של Iridium 9602, מקלט המשדר החדשני Iridium 9603 משלב את הכיסוי העולמי של קבוצת הלוויין Iridium עם זמן ההשהיה הנמוך של Iridium Short Burst Data Service כדי לספק תקשורת לוויינית אמינה ביותר מקוטב לקוטב.
עם מקדם הצורה הקטן ביותר של כל מקלט לוויני מסחרי הזמין כיום, Iridium 9603 הוא אידיאלי עבור יישומים מוגבלים בחלל כולל מערכות ניטור, מעקב ואזעקה. זה גם סביר מאוד, עולה רק מעט יותר מהדור הקודם של Iridium 9602.
מספק תקשורת דו-כיוונית בקנה מידה יוצא דופן, מקלט המשדר Iridium 9603 מרחיב עוד יותר את בסיס המשתמשים המחוברים של Iridium ברחבי העולם.
מפרטים סביבתיים
טווח טמפרטורת עבודה: -40ºC עד +85ºC
טווח לחות הפעלה: _ 75% RH
טווח טמפרטורת אחסון: -40ºC עד +85ºC
טווח לחות אחסון: _ 93% RH
ממשק RF
טווח תדרים: 1616 מגה-הרץ עד 1626.5 מגה-הרץ
שיטת דו-צדדית: TDD (Time Domain Duplex)
עכבת קלט/פלט: 50 אוהם
שיטת ריבוי: TDMA/FDMA
כניסת מתח DC
טווח מתח קלט אספקה: 5.0V +/- .5V DC
אדוות מתח קלט אספקה: <40mV pp
זרם סרק (שיא): 156mA
זרם סרק (ממוצע): 34mA
זרם שידור (ממוצע): 145mA
זרם שידור (שיא): 1.3A
זרם קליטה (ממוצע): 39mA
זרם קליטה (שיא): 156mA
העברת הודעות SBD - זרם ממוצע: 158mA
העברת הודעות SBD – הספק ממוצע: <= 0.8 וואט
Specifications
| דֶגֶם | 9603N |
|---|---|
| חלק מס' | SBDN9603E |
| סוג המוצר | SATELLITE M2M |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | IRIDIUM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM SBD |
| השתמש בסוג | יַמִי, שֶׁל כְּלֵי רֶכֶב |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| טמפרטורת פעולה | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| אישורים | CE COMPLIANCE, FCC |
| קבוצת כוכבים | 66 לוויינים |
| אורך | 31.5 mm |
| רוֹחַב | 29.6 mm |
| עוֹמֶק | 8.1 mm |
| מִשׁקָל | 11.4 gr |
Feature
Features
- Single header connector for Power & On/Off Control
- RS232 Interface (Simple AT command interface)
- Network Available
- Light weight (11.4 grams)
- Small single board transceiver (34.5mm X 29.6mm X 8.1mm)
- Iridium Short Burst Data service
- Mobile originated messages up to 340 bytes
- Mobile terminated messages up to 270 bytes
- Low, uniform global latency (less than 1 minute)
- Coverage in areas not serviced by cellular
מפת הכיסוי העולמית של אירידיום

אירידיום היא הספקית היחידה של פתרונות קול ונתונים לווייניים גלובליים באמת עם כיסוי מלא של כדור הארץ (כולל אוקיינוסים, דרכי אוויר ואזורי קוטב). טלפונים של אירידיום מספקים שירותי תקשורת חיוניים לאזורים מרוחקים וממנו שבהם אין צורה אחרת של תקשורת זמינה.