ערכת כבל אנטנה פסיבית של Iridium Beam - 3 מ' / 9 רגל (RST931)
In stock
- מותג:
- BEAM
- חלק מס':
- RST931
- ORIGIN:
- בריטניה
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
ערכת כבל אנטנה פסיבית של Iridium Beam - 3 מ' / 9.8 רגל (RST931)
כבל אנטנה Beam RST931 Iridium 3 מ' (9 רגל) מספק אפשרות התקנה גמישה עבור התקנות קומפקטיות מאוד, כאשר מודול משדר ממוקם קרוב לאנטנה ומוגמר מראש עם מחברי TNC זכר.
• במסגרת מפרט הפסד 3dB של Iridium
• כבל מיקרוגל Times
• TNC הסתיים לחיבור למסוף ואנטנה
• נבדק במלואו
• הורכב באוסטרליה
Specifications
| חלק מס' | RST931 |
|---|---|
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| מותג | BEAM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| סוג אביזר | CABLE |
| טמפרטורת פעולה | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| מאפיינים | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| אורך | 3m (9.8') |
| מִשׁקָל | 0.15 kg (0.33 lbs) |