אירידיום GO! מתאם לסמארטפון WiFi (AHKT1301)
In stock
- מותג:
- IRIDIUM
- דֶגֶם:
- GO!
- חלק מס':
- AHKT1301
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter
אירידיום GO! מתאם לסמארטפון WiFi עבור אנדרואיד ו-iOS
אירידיום GO! יוצר את החיבור הגלובלי האמין הראשון אי פעם לתקשורת קול ונתונים בסמארטפון שלך או עד 5 מכשירים ניידים. אין דאגות. אין דמי נדידה. פשוט מחובר ונמצא בקשר בכל מקום שאתה נמצא, מתי שאתה צריך, עם המכשירים שאתה מסתמך עליהם מדי יום.
קח את התקשורת האישית הלאה
אירידיום GO! אינו דומה לשום דבר שהעולם ראה בעבר. יחידה קומפקטית, קשוחה וניידת זו, המופעלת על ידי הרשת הרחוקה ביותר בעולם, מרחיבה באופן דרמטי את היכולות של כל סמארטפון, מחשב נייד או טאבלט על ידי יצירת נקודה חמה של Wi-Fi מגובת לווין בכל מקום על פני כדור הארץ.
שנה את הסמארטפון שלך
אירידיום GO! הופך באופן מיידי את המכשיר המהימן שלך למעצמת תקשורת עולמית. עבור מטפסי תאגידים ולוחמי סוף שבוע, יחידים, ארגונים או ממשלות, לכל מי שנמצא בתנועה, מחוץ לטווח או מחוץ לרשת ביבשה או בים Iridium GO! מאפשרת יכולות קול ונתונים אמינות עבור הטלפון החכם שלך או עד 5 מכשירים ניידים.
מהפכת תקשורת אישית
פָּשׁוּט
אירידיום GO! מאפשר קישוריות לוויינית עבור המכשירים הניידים שלך במקום שבו רשתות יבשתיות אינן יכולות. כל שעליך לעשות הוא להעיף את האנטנה המשולבת והיחידה המופעלת על ידי סוללה מתחברת במהירות ובאוטומטית לקבוצת הלוויין Iridium LEO כדי ליצור נקודת Wi-Fi חמה בכל מקום ברדיוס של כ-30.5 מטר (100 רגל). אתה יכול בקלות לחבר ולהפעיל מספר מכשירים בתוך אזור זה באמצעות Iridium GO! יישום.
מגוון
אירידיום GO! הוא נייד לחלוטין בפני עצמו, או יכול להתקין עם אנטנה חיצונית על כלי רכב וסירות עבור יישומים ניידים.
נייד
אתה יכול לקחת Iridium GO! בְּכָל מָקוֹם. הוא קטן מספיק כדי להיכנס לכיס שלך, וכמו מכשירי אירידיום אחרים, קשיח מספיק כדי לעמוד בגשם, חול, אבק ושימוש גס. ניתן לשאת אותו, לאחסן אותו בקלות בתרמיל, או להתקין אותו בכלי רכב, מטוסים וסירות עבור יישומים ניידים.
חדשני
שילוב הטוב ביותר שמציעים גם טלפונים לוויין וגם סלולריים, Iridium GO! הוא הראשון בקטגוריה חדשה לגמרי של התקני קישוריות לוויין אישיים. זוהי גם פלטפורמת פיתוח רבת עוצמה המותאמת עבור שותפי אירידיום לבניית יישומים, ומרחיבה את יכולות התקשורת עוד יותר במקומות מרוחקים.
במחיר סביר
אירידיום GO! הוא פתרון סביר לקישוריות גלובלית, המספק ערך יוצא דופן בהשוואה לאפשרויות אחרות. הוא ממנף ומרחיב את המכשירים המהימנים הקיימים שלך, תואם למערכות ההפעלה של אפל ואנדרואיד, ומבטל את חיובי הנדידה. זה מאפשר שיתוף חיבורים בין משתמשים מרובים ונתמך על ידי תוכניות סבירות ששומרות על עלויות קול ונתונים סבירות.
המכשירים הניידים שלך יפעלו כעת בכל מקום על פני כדור הארץ
אירידיום GO! יוצר את החיבור הגלובלי האמין הראשון אי פעם לתקשורת קול ונתונים בסמארטפון שלך ועד 5 מכשירים ניידים. אין דאגות. אין דמי נדידה. פשוט מחובר ונמצא בקשר, היכן שאתה נמצא, מתי שאתה צריך.
מופעל על ידי הרשת הכי רחוקה בעולם, Iridium GO הקומפקטי, הקשוח והנייד! מרחיב באופן דרמטי את היכולות של המכשירים האישיים שלך על ידי יצירת חיבור Wi-Fi אמין ? בכל מקום על פני כדור הארץ. פשוט הפעל את האנטנה ותלך!
קישוריות קריטית לכולם
לא משנה לאן אתה הולך, היכולת לנהל עסקים, ליצור קשר עם חברים ובני משפחה, לגשת למידע, להגיב במהירות לכל מצב או פשוט להישאר בקשר היא תמיד קריטית.
אירידיום GO! מפשט תקשורת גלובלית עבור:
- טייסים, שייטים ומשאיות
- הרפתקנים ומגלי ארצות
- תושבים ונופשים מרוחקים
- כוחות חירום ומגיבים ראשונים
- נוסעים גלובליים ועסקים
- ארגון גלובלי
- מנהלים ודיפלומטים
- נציגויות חוץ
- ממשלה וארגונים לא ממשלתיים
- מבצעים צבאיים
מפרט טכני
מפרטי עמידות:
קשיחות בדרגה צבאית (MIL-STD 810F)
קל לשימוש
עיצוב יציב ושטוח
הפוך את האנטנה
תפריט/תצוגת מצב מובנית
גָמִישׁ
מכשיר Wi-Fi מוכן
App API למפתחים
פלטפורמת אביזרים חזקה
שימו לב
ה-Iridium GO! הוא מתחבר לאינטרנט במהירות של 2.4kbps, שהם רבע ממודמי חיוג של 9.6kbps. ככזה, יכולות האינטרנט שלה מוגבלות לאימייל Iridium ולמספר אפליקציות אחרות שתוכננו במיוחד לעבודה עם Iridium GO!. עבור התקני נתונים, אנא לחץ כאן .
Specifications
| דֶגֶם | GO! |
|---|---|
| חלק מס' | AHKT1301 |
| סוג המוצר | טלפון לווייני |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | IRIDIUM |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| השתמש בסוג | PORTABLE |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| טמפרטורת פעולה | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C |
| מהירות נתונים | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| מאפיינים | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| אישורים | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, ITU, RoHS |
| קבוצת כוכבים | 66 לוויינים |
| זמן דיבור | UP TO 5.5 HOURS |
| זמן המתנה | UP TO 15.5 HOURS |
| אורך | 114 mm (4.5") |
| רוֹחַב | 83 mm (3.25") |
| עוֹמֶק | 32 mm (1.25") |
| מִשׁקָל | 304 grams (10.72 oz) |
What's included
מה יש בקופסא?
- אירידיום GO! התקן
- סוללה
- מטען נסיעות AC אוניברסלי
- USB טעינה/כבל נתונים
- מתאמים בינלאומיים (4x)
- מתאם AC (מטען לרכב)
- כיסוי מגן
- מדריך למשתמש
- חוברת מידע משפטי
- חוברת שירותי חירום של GEOS
אירידיום GO! מפת כיסוי גלובלית

אירידיום מספקת שירותי תקשורת חיוניים לאזורים מרוחקים וממנו בהם אין צורה אחרת של תקשורת זמינה. מופעלת על ידי קבוצת כוכבים עולמית מתוחכמת ייחודית של 66 לוויינים מוצלבים במסלול נמוך (LEO), רשת Iridium® מספקת חיבורי קול ונתונים באיכות גבוהה על פני כל פני כדור הארץ, כולל על פני דרכי אוויר, אוקיינוסים ואזורי קוטב. יחד עם המערכת האקולוגית של חברות שותפות שלה, אירידיום מספקת סל חדשני ועשיר של פתרונות אמינים לשווקים הדורשים תקשורת גלובלית באמת.
במרחק של 780 קילומטרים בלבד מכדור הארץ, הקרבה של רשת LEO של אירידיום פירושה כיסוי מקוטב לקוטב, נתיב שידור קצר יותר, אותות חזקים יותר, זמן אחזור נמוך יותר וזמן רישום קצר יותר מאשר בלווייני GEO. בחלל, כל לוויין אירידיום מקושר לעד ארבעה אחרים ויוצרים רשת דינמית המנתבת תעבורה בין לוויינים כדי להבטיח כיסוי עולמי, גם כאשר מערכות מקומיות מסורתיות אינן זמינות.