MCD-MissionLINK Global WiFi Internet Hotspot
נרתיק לנקודה חמה של WiFi בלחצן אחד - 100% גלובלי
הנח את המארז של MCD-MissionLINK בכל מקום מתחת לשמים פתוחים ולחץ על כפתור ההפעלה וסגור את מכסה המארז... תוך דקה הטרמינל יהפוך לנקודת WiFi עמיד למים עד 300 מטר (1,000 רגל) מהמארז עבור מהירות גבוהה אינטרנט וטלפון בכל מקום על פני הגלובוס, כולל הקוטב הצפוני והדרומי. ה-MCD-MissionLINK הוא משרד גלובלי קל לשימוש 100%.
In stock
- דֶגֶם:
- MCD-MISSIONLINK
- חלק מס':
- MCDML350
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- MCD-MissionLINK
MCD-MissionLink Global WiFi Hotspot
אינטרנט וטלפון ניידים
ה-MCD-MissionLINK אינו דורש הכשרת משתמשים כדי לפעול. כמו כל מוצרי ה-MCD שלנו, פשוט הנח את המארז ה"סגור" אטום למזג האוויר על הקרקע או על רכב/פלטפורמה בתנועה תחת שמיים פתוחים, גשם או ברק והפעל אותו - אין צורך בהצבעה. הטרמינל מתחבר לרשת הלוויין Iridium Certus ומשדר נקודת WiFi (עד 300 מטר - 1,000 רגל) לעד 12 מכשירים...ופועל כ-5 שעות על סוללה פנימית. נרתיק נייד זה משתמש במסוף הלוויין החדש Thales MissionLINK המשולב עם האלקטרוניקה הניידת הקניינית שלנו לפתרון תקשורת עולמי, עצמאי, וידידותי למשתמש בשטח.
Specifications
| דֶגֶם | MCD-MISSIONLINK |
|---|---|
| חלק מס' | MCDML350 |
| סוג המוצר | אינטרנט לווייני |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM CERTUS LAND |
| השתמש בסוג | יַמִי, PORTABLE |
| MAXIMUM DOWNLOAD SPEED | UP TO 700 Kbps |
| MAXIMUM UPLOAD SPEED | UP TO 352 Kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| קבוצת כוכבים | 66 לוויינים |
| זמן דיבור | UP TO 5.5 HOURS |
| אורך | 525 mm |
| רוֹחַב | 437 mm |
| עוֹמֶק | 213 mm |
| מִשׁקָל | 16.5 kg |
Feature
תכונות MCD-MissionLINK
- אין הצבעה או מכוון... פשוט הפעל את היחידה תחת שמיים פתוחים.
- מתחבר אוטומטית לרשת Iridium Certus ל-100% שירות גלובלי.
- 100% קישוריות גלובלית ביבשה או בים תחת אותה תוכנית שירות.
- מהירויות אינטרנט של עד 700 Kbps - זמין כעת!
- אינו דורש אינטראקציה של המשתמש. אין תוכנה להפעיל. מקים AP "Hotspot" באופן אוטומטי.
- מחוספס. פועל בתנאים קיצוניים. אין צורך לפתוח את המארז כדי לפעול.
- פועל נייח, או בתנועה כגון על גבי רכב עבור פלטפורמה נעה אחרת.
- 1,000 אינץ' (300 מטר) נקודת גישה אלחוטית אלחוטית למחשבים ניידים, סמארטפונים...כל מכשיר אלחוטי.
- חבר עד 12 מכשירים אלחוטיים. אבטחת WiFi WPA2 וכתובות MAC ברשימת היתרים.
- יציאות חיבור Ethernet (RJ-45) וטלפון (RJ-11) חיצוניות לכל מזג אוויר.
- יציאות חיצוניות מאפשרות חיבורי Ethernet וטלפון עמיד למים עם חוט קשיח לכל מכשיר.
- עד 5-6 שעות חיי סוללה (נטענת) לשימוש רגיל.
- ניתן לחבר ליציאת חשמל 12V לרכב לצורך פעולה רציפה או טעינה.
- כולל טלפון אנלוגי סטנדרטי. לשקע RJ-14 יש שני קווי טלפון נפרדים.
- ללא גשם דועך - פועל בגשם חזק.
- מאוורר בקרת טמפרטורה פנימי - מקרר אלקטרוניקה פנימית בזמן טמפרטורות גבוהות.
- מארז פלסטיק מחוזק אטום למים, חסין ריסוק, עמיד בפני אבק.
- תצוגת סוללה עם תאורה אחורית 24x7 מציגה את הכוח שנותר. ניתן להפעיל/להשבית.
- נייד - שולח UPS, FedEx, מזוודות יד לטיסה לכל מקום.
- הסוללה הפנימית אינה ליתיום-יון, כך שאין הגבלות טיסה. נשיאה ניידת.
- תאימות IP מלאה - אינטרנט, דואר אלקטרוני SMTP, העברת קבצים, פרוטוקולי IP.
- כתובות IP ציבוריות/סטטיות גלובליות זמינות מ-Ground Control.
- גישה מרחוק למכשירים מחוברים עם כתובות IP ציבוריות ובקרות חומת אש-
- רשימות הלבנות של דומיינים באינטרנט ורשימות שחורות הניתנות להגדרה מהמסוף.
- שירותי מעקב אחר מיקום - שליחת קואורדינטות לכל שרת בכל תדירות זמן.
- זמינה הנדסה מותאמת אישית... כגון הוספת ציוד מיוחד בתוך מארז גדול יותר.
- שנתיים אחריות סטנדרטית. זמינות אחריות ל-3 שנים ו-5 שנים.
What's included
תוכן MCD-MissionLINK
- נרתיק נייד MCD-MissionLINK Flyaway
- ספק כוח AC/DC (110/240 VAC)
- טלפון אנלוגי סטנדרטי
- מיני מהפך DC להפעלת חשמל לרכב
- תקעי AC עבור ארה"ב, בריטניה, האיחוד האירופי, AU, סין, צפון אירופה
- כבל Ethernet - 10' רגל / 3 מטר
- מצפן.
- כונן הבזק מסוג USB עם מדריכים למשתמש או כאן
- תיק נשיאה להחזיק אביזרים
מפת הכיסוי העולמית של אירידיום

אירידיום מספקת שירותי תקשורת חיוניים לאזורים מרוחקים וממנו בהם אין צורה אחרת של תקשורת זמינה. מופעלת על ידי קבוצת כוכבים עולמית מתוחכמת ייחודית של 66 לוויינים מוצלבים במסלול נמוך (LEO), רשת Iridium® מספקת חיבורי קול ונתונים באיכות גבוהה על פני כל פני כדור הארץ, כולל על פני דרכי אוויר, אוקיינוסים ואזורי קוטב. יחד עם המערכת האקולוגית של חברות שותפות שלה, אירידיום מספקת סל חדשני ועשיר של פתרונות אמינים לשווקים הדורשים תקשורת גלובלית באמת.
במרחק של 780 קילומטרים בלבד מכדור הארץ, הקרבה של רשת LEO של אירידיום פירושה כיסוי מקוטב לקוטב, נתיב שידור קצר יותר, אותות חזקים יותר, זמן אחזור נמוך יותר וזמן רישום קצר יותר מאשר בלווייני GEO. בחלל, כל לוויין אירידיום מקושר לעד ארבעה אחרים ויוצרים רשת דינמית המנתבת תעבורה בין לוויינים כדי להבטיח כיסוי עולמי, גם כאשר מערכות מקומיות מסורתיות אינן זמינות.