ערכת הטלפון של Thales SureLINK IP (PN 1100818-501)
In stock
- מותג:
- THALES
- דֶגֶם:
- SURELINK IP HANDSET
- חלק מס':
- PN 1100818-501
- ORIGIN:
- ארצות הברית
- Warranty:
- 12 חודשים
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thales-SureLink-IP-Handset
ערכת הטלפון של Thales SureLink IP (PN 1100818-501)
מכשיר ה-SureLINK פועל עם מערכות Thales MissionLINK® ו-VesseLINK™ ומספקות תקשורת קולית ותצורת מערכת ושליטה בקצות אצבעותיך. עם רמקול פנימי גדול וטכנולוגיית ביטול רעשים, Thales SureLINK מספק תקשורת ברורה בסביבות הרועשות ביותר. בצע שיחת חירום עם לחצן החירום המשולב, השתמש באפליקציית Thales Softphone כדי לבצע או לקבל שיחות טלפון בדיסקרטיות או דרך הרמקול, להגדיר ולנטר את מערכת הלוויין דרך פורטל הניהול של Thales מתצוגת מסך המגע הגדולה. חיבור Ethernet למסוף מאפשר למכשיר Thales SureLINK להיות ממוקם בנוחות כמעט בכל מיקום רצוי בהישג יד. עיצוב עמיד בפני מזג אוויר זה באמצעות תצוגת Corning® Gorilla® Glass בטוח יעמוד בסביבות הקשות ביותר באריזה כף יד קטנה.
Specifications
| דֶגֶם | SURELINK IP HANDSET |
|---|---|
| חלק מס' | PN 1100818-501 |
| סוג המוצר | אינטרנט לווייני |
| אזור שימוש | 100% GLOBAL |
| מותג | THALES |
| רֶשֶׁת | IRIDIUM |
| שֵׁרוּת | IRIDIUM CERTUS LAND |
| השתמש בסוג | יַמִי |
| טמפרטורת פעולה | -20°C to 55°C |
| STREAMING IP | UP TO 256 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| תדירות | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| אורך | 127 mm (5") |
| רוֹחַב | 76 mm (2.99") |
| עוֹמֶק | 2.54 mm (0.01") |
| מִשׁקָל | 298 grams (10.51 oz) |
Feature
- מערכת הפעלה מבוססת אנדרואיד לניווט פשוט
- עוצמת קול חזקה העולה על 90 dB SPL במצב רמקול עם טכנולוגיית ביטול רעשים לשימוש בסביבות - רעש גבוה
- לחצן מצוקה ייעודי לשיחות חירום ושליחת קואורדינטות מיקום GPS
- חיבור מופעל על Ethernet מרחיב את Thales SureLINK עד 100 מטרים מהמסוף
- יישום Thales Softphone כלול עבור שיחות קוליות וגישה לפורטל הניהול של Thales עבור תצורת מערכת וניטור
- Iridium Push-to-Talk (PTT) מוכן עם כפתור PTT ייעודי